Ddent - круглосуточная стоматология

Отзывы о клинике Ddent - круглосуточная стоматология

Стоматологическая клиника
add_box Стоматология Терапия Хирургия Ортодонтия ... еще
Стоматологическая клиника Ddent – медицинский центр, предоставляющий полный спектр стоматологических услуг. В клинике представлены такие направления, как: ортопедия, ортодонтия, терапия, хирургия. Действует детское отделение
access_time_filled пн - вс : 9:00 - 21:00
ул. Мишуги, 1/4на карте
Дарницкий м.Харьковская м.Позняки
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Ваша оценка клинике
Выберите филиал
Александр 20 Сентябрь 2021
Була заявлена вартість консультації одна, в результаті вона вийшла у 2,5 раза вища. Я вважаю що треба попереджати перед консультацією додаткові витрати. Крім того, мене не попередили що розшифровка Кт додатково оплачується.Коли я розраховувалась мене поставили перед фактом. Я попросила, щоб мені надали на руки розшифровку. Але лікар вже був зайнятий іншим пацієнтом і вони не можуть надати розшифровку. Гроші взяли, розшифровку не надали. Сказали на наступний день.Але в наступний день виявилося що розшифровку вони не надають. Я роблю висновок що в цій клініці розводять на гроші. Не рекомендую.
Ответ клиники 08 Октябрь 2021
Шановні, будь ласка, не вводьте в оману інших пацієнтів. Була попередня домовленість, що ми надамо консультаційний висновок у письмовову вигляді, одразу після того як у лікаря буде вільний час, запис у ортодонта завжди повний і фізично одномоментно зробити його не було можливості. 21.09. висновок був наданий. Клініка надала кваліфіковану допомогу пацієнту, а те що виявилось, що не готові платити, не є нашою проблемою, тим більше консультація була надана в повному обсязі. Ми завжди прорахуовуємо план лікування, за вимогою пацієнта. Також у вільному доступі, на дошці покупця наявний прайс, де можливо ознайомитися з актуальним цінами на всі медичні маніпуляції, якщо виникне така потреба.
Данислав 02 Ноябрь 2020
В клинике не очень комфортно находиться.
Виктория 28 Сентябрь 2020
Приветливый персонал, все понравилось.
Юлия 26 Август 2020
Всі ввічливі, швидко прийняли.
Максим 18 Август 2020
Озвучили одну цену, заплатил совсем другую цену, за элементарную процедуру, а клиника такая себе. Не хочу чтоб другие люди, попадали в такие ситуации.
Христина 12 Август 2020
Лікар прийняла з запізненням.
Мария 01 Июль 2020
Вежливый персонал.
Евгения 03 Март 2020
Хорошо встретили. Рассказали мне что у меня с зубами, все посмотрели, безболезненные ощущения. Очень переживала, но получила колоссальное удовольствие.
Сергей 18 Февраль 2020
Доктор Иванчихина Я. И. компетентная и внимательная. Рекомендую
Виктория 17 Февраль 2020
Я была записана на восемь, а приняли меня в девять. Была большая загруженость и не рассчитали с графиком врача.
Клиники поблизости
Все частные клиники Киева