Ивано-Франковск

Страница 2: Дерматологи в Ивано-Франковске

Врач Косметолог, Дерматолог Вацлав Аліна Іванівна на Doc.ua
Спеціаліст веде прийом дорослих та підлітків. Проводить косметологічні процедури по чистці обличчя, лікуванні постакне, куперозу, пігмантації. Займається такими методиками лікування і терапії, як масаж, пілінг, мезотерапія, біоревіталізація, плазмоліфтинг. Спеціалізується на апаратній косметології
Врач Косметолог, Дерматовенеролог, Венеролог, Дерматолог Дутчак   Олеся Мирославівна на Doc.ua
Олеся Мирославівна — лікар-дерматовенеролог , дерматолог, венеролог та косметолог. Проводить такі процедури як плазмоліфтинг, склеротерапія нижніх кінцівок, масаж, SPA – депіляція та парафінотерапія, воскову депіляцію та ін. Лікар проходила курси підвищення кваліфікації і отримала диплом міжнародної школи медичної косметології ім. Софії Грицак «Медична косметологія» .
Врач Дерматовенеролог, Дерматолог Госедло (Надбережная) София Александровна на Doc.ua
Доктор специализируется на дерматовенерологии и детской дерматологии. Проводит консультативный прием, осмотр, первичную диагностику, подбор схемы лечения. Занимается лечением атопического дерматита, аллергического-контактного дерматита различного происхождения, бактериальных и вирусных инфекций кожи
БРАСС. Здоровая кожа
ул. Сечевых Стрельцов 28, II этажна карте
Старый город
Врач Дерматовенеролог, Косметолог, Дерматолог Іванків Аліна Любомирівна на Doc.ua
Лікар-дерматолог, дерматовенеролог спеціалізується на лікуванні захворювань і патологій різних типів шкіри
Врач Косметолог, Дерматолог Боднарук Елена Игоревна на Doc.ua
Врач-косметолог. Владеет современными методиками омоложения и коррекции косметических дефектов. Проводит процедуры ухода за кожей лица.