Одеса
Поліклініка №1 Клініки Святої Катерини

Акції в клініці Поліклініка №1 Клініки Святої Катерини

Поліклініка
add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Неврологія Ортопедія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Клініка Святої Катерини – багатопрофільна приватна медична клініка, розташована на півдні України з центром в Одесі. Підрозділи Клініки оснащені медичним обладнанням останнього покоління і надають понад 2500 видів медичних послуг за, більш ніж, 20 напрямками
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
пр-т Шевченка, 12/1на карті
Приморський

Пакет «Жіночий комфорт» (гінекологічна діагностика)

діє до 31.12.2024

Жіночий організм складний і чутливий до різних змін. Регулярні гінекологічні огляди та обстеження дозволяють: -Вчасно виявити та попередити розвиток гінекологічних захворювань: запалення, ерозії, міоми, кісти яєчників, ендометріоз, рак шийки матки та інші. -Контролювати репродуктивне здоров'я: оцінити овуляцію, визначити причини безпліддя, підібрати оптимальні методи контрацепції. -Зберегти психоемоційний комфорт: знання про стан свого здоров'я дарує спокій та впевненість. Пакет «Жіночий комфорт» не просто профілактичний огляд, а комплексний пакет обстежень, спрямований на всебічну діагностику гінекологічного та репродуктивного здоров'я жінки. Проходження цього чек-апу - це про відповідальне ставлення до власного здоров'я, яке є найціннішим активом в житті кожної жінки.

5800грн

Пакет «Діагностика-преміум: стаціонар»

діє до 31.12.2024

У сучасному світі, де стрес, неправильне харчування та екологічні проблеми є невід'ємною частиною повсякденного життя, стає дедалі важливіше регулярно контролювати своє здоров'я. Пакет «Діагностика-преміум: стаціонар» дозволяє зробити це комплексно, надаючи доступ до широкого спектру медичних обстежень та консультацій найкращих фахівців, які проводяться у затишній стаціонарній атмосфері. Цей пакет включає в себе повний обсяг медичних послуг, починаючи від первинної та повторної консультацій лікарів загальної практики - сімейної медицини, до спеціалізованих обстежень та аналізів. За допомогою сучасного обладнання та кваліфікованих фахівців ми проведемо комплексне обстеження вашого організму, що дозволить виявити будь-які патології на ранніх стадіях. По завершенню чекапу ви отримаєте детальне розуміння стану вашого здоровʼя з рекомендаціями щодо подальшого спостереження. Комплексний аналіз результатів дозволить нашим фахівцям, у разі необхідності, розпочати лікування або корекцію факторів ризику. У Клініці Святої Катерини ми прагнемо до найвищих стандартів якості та забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Наші лікарі - це висококваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи, а стаціонарні умови дозволяють провести всі обстеження та процедури безпечно та комфортно.

38650грн

Пакет «Здоров'я без меж» (для чоловіків) 40-60 років

діє до 31.12.2024

Забезпечення власного здоров'я – інвестиція в якісне та тривале життя. Пакет «Здоров'я без меж» спеціально розроблений, щоб допомогти чоловікам віком від 40 до 60 років зберегти та зміцнити своє фізичне та емоційне благополуччя. Пакет «Здоров'я без меж» – комплексне обстеження, яке включає в себе не лише консультації лікарів різних спеціальностей, але й широкий спектр діагностичних процедур. Ви отримаєте первинну та повторну консультації лікаря загальної практики - сімейної медицини, а також матимете можливість вибору зустрітися з лікарем серед різних спеціалізацій, включаючи кардіологію, урологію, ендокринологію та інші. Діагностичні процедури в межах даного чек-апу передбачають ультразвукові дослідження різних органів та систем (на вибір), ЕКГ та ехокардіографію, аналізи крові та сечі, а також дослідження рівня глюкози, холестерину, простат-специфічного антигену загального та інших важливих показників. В результаті ви отримаєте професійний огляд організму, виявлені потенційні проблеми та рекомендації лікаря щодо подальших кроків для підтримки та покращення вашого здоров'я. Раннє виявлення захворювань і їх своєчасне лікування дозволить зберегти активний та здоровий спосіб життя протягом багатьох років.

12350грн

Пакет «Здоров'я без меж» (для жінок) 40-60 років

діє до 31.12.2024

Пік життєвого розвитку від 40 до 60 років для жінок є критичним періодом, коли може виникнути значна кількість проблем, пов'язаних зі здоров'ям. Регулярний чек-ап під час цього періоду допомагає вчасно виявити та вирішити можливі проблеми, зберігаючи тим самим здоров'я та якість життя. Пакет «Здоров'я без меж» (для жінок) включає: - Консультації лікарів: Консультації лікаря загальної практики - сімейної медицини та гінеколога, які дозволять оцінити ваше загальне та жіноче здоров'я, а також консультацію вузькопрофільного лікаря на вибір із широкого спектру фахівців. - Дослідження серця та кровоносної системи: Електрокардіографія (ЕКГ) та ехокардіографія з допплерографією для оцінки роботи серця та виявлення можливих аномалій. - Гінекологічні обстеження: Включають кольпоскопію, класичний ПАП-тест та мікроскопію урогенітального мазка для виявлення патологій шийки матки та інших жіночих проблем. -Аналізи крові та сечі: Широкий спектр аналізів, включаючи клінічний аналіз крові, аналіз сечі та вимірювання рівнів глюкози та інших показників. - Додаткові обстеження: Від ультразвукових досліджень до мамографії, що допоможе визначити потенційні проблеми з органами. Даний чек-ап є важливим етапом в догляді за здоров'ям жінок у віці 40-60 років, оскільки дозволяє вчасно виявити та усунути проблеми зі здоров'ям, зберігаючи фізичне та психічне благополуччя пацієнток.

14100грн

Пакет «Рецепт довголіття» (для жінок) 60+

діє до 31.12.2024

Пакет «Рецепт довголіття» спеціально розроблений для жінок віком 60+ з метою превентивного обстеження та збереження їхнього здоров'я на оптимальному рівні. Часом після 60 років можуть виникати різні проблеми зі здоров'ям, від змін в гормональному фоні до збільшення ризику онкологічних захворювань та серцево-судинних захворювань. У результаті придбання Пакету «Рецепт довголіття» (для жінок) 60+ ви отримаєте: - Консультацію лікаря загальної практики - сімейної медицини, що надасть початкову оцінку стану здоров'я та виявлення будь-яких симптомів чи проблем. - Електрокардіографію (ЕКГ) та ехокардіографію для оцінки роботи серця та встановлення можливих серцевих аномалій чи захворювань. - Консультацію вузькопрофільного лікаря за вибором для додаткової оцінки стану здоровʼя. - Жіночу онкологічну панель: онкомаркери та аналізи, спрямовані на виявлення ризику онкологічних захворювань. - Ряд лабораторних досліджень, зокрема аналіз крові, сечі та інші лабораторні тести для виявлення можливих патологій та порушень. - УЗД деяких органів на вибір та мамографію двох молочних залоз. Після проходження чек-апу «Рецепт довголіття» ви отримаєте інформацію про стан вашого здоров'я, діагностичні висновки, рекомендації лікаря та можливий план лікування або подальших обстежень, які допоможуть вам продовжувати насолоджуватися життям повноцінно в елегантному віці.

11800грн

Пакет «НейроCheck» (невралгія трійчастого нерва, лицевого нерва)

діє до 31.12.2024

Невралгія трійчастого та лицевого нервів – це дуже неприємні захворювання, які супроводжуються сильним болем, онімінням, поколюванням та м'язовою слабкістю в обличчі. Ці захворювання можуть значно погіршити якість життя людини, обмежуючи її можливості та спричинюючи емоційний дискомфорт. Пакет «НейроCheck» розроблений для комплексного обстеження та лікування невралгії трійчастого та лицевого нервів. Він дозволяє: -вчасно діагностувати захворювання; -підібрати оптимальний курс лікування; -полегшити біль та інші симптоми; -попередити ускладнення, такі як атрофія м'язів обличчя, порушення слуху та інші. До чек-апу, окрім консультацій невропатолога, фізіотерапевта та отоларинголога, також входять курси д'арсонвалізації місцевої та електрофореза лікарського. Д'арсонвалізація – це метод фізіотерапії, який використовується для зняття болю, запалення та покращення кровообігу. Електрофорез – це метод введення лікарських препаратів через шкіру за допомогою електричного струму. Якщо не пройти чек-ап та не розпочати лікування невралгії трійчастого та лицевого нервів, захворювання може прогресувати, що призведе до: збільшення інтенсивності та частоти больових нападів; розвитку ускладнень; погіршення психоемоційного стану.

8100грн

Пакет «Чоловіча сила»

діє до 31.12.2024

Здоров'я чоловічої статевої системи - основа не лише репродуктивної функції, але й загального самопочуття та якості життя. На жаль, багато чоловіків ігнорують проблеми з урологічним здоров'ям до тих пір, поки вони не стають серйозними. Пакет «Чоловіча сила» включає комплексне урологічне обстеження, яке охоплює перевірку функції сечовидільної системи та стану статевих органів. Під час чек-апу проводиться оцінка рівня простат-специфічного антигену (ПСА), мікроскопічний аналіз урогенітального мазка та ультразвукові дослідження нирок, сечоводів, органів калитки та передміхурової залози. Окрім цього, ви отримаєте консультації уролога та проктолога. Проходження цього чек-апу допоможе вам: вчасно виявити та попередити урологічні захворювання; зберегти чоловіче здоров'я та потенцію; отримати кваліфіковані консультацї фахівців; покращити якість життя.

5150грн

Пакет «Спорт»

діє до 31.12.2024

Подбайте про здоров’я найрідніших. Турбота починається в першу чергу з комплексної перевірки організму, бо ж дбайливе ставлення до здоровʼя – це запорука довгого та щасливого життя

4050грн

Пакет «Спортплюс»

5800грн

Пакет «Рецепт довголіття» (для чоловіків) 60+

діє до 31.12.2024

Пакет «Рецепт довголіття» спеціально розроблений для чоловіків у віці 60+, з урахуванням їхніх особливих потреб та ризиків. З кожним роком наше тіло піддається природним процесам старіння, які можуть впливати на наше здоров'я. Чек-ап «Рецепт довголіття» дозволяє вчасно виявити та профілактикувати різноманітні захворювання, що можуть виникнути з віком у чоловіків. У загальних рисах до чек-апу входить наступний комплекс медичних послуг: - Комплексна консультація лікаря загальної практики - сімейної медицини: початковий етап чек-апу, під час якого ви зможете обговорити свої скарги та історію хвороби з професійним медичним фахівцем. - Діагностика серцево-судинної системи: електрокардіографія (оцінка електричної активності серця) та ехокардіографія з допплерографією (детальне вивчення роботи серця та кровообігу). - Чоловіча онкологічна панель: онкомаркери та аналізи, спрямовані на виявлення ризику онкологічних захворювань. - Лабораторні дослідження: аналіз крові, сечі тощо. - Дослідження: спірографічне дослідження роботи легенів та бронхів, УЗД органів малого тазу (зокрема передміхурової залози) та УЗД деяких інших систем на вибір. Пакет «Рецепт довголіття» створений для того, щоб допомогти чоловікам у віці 60+ тримати під контролем своє здоров'я та насолоджуватися повністю життям, не давши віковим показникам завадити цьому.

12300грн

Пакет «Формула активного життя» (для жінок) 18-40 років

діє до 31.12.2024

Пакет «Формула активного життя» створений спеціально для молодих жінок віком від 18 до 40 років, щоб забезпечити комплексний підхід до здоров'я, враховуючи специфіку жіночого організму та сучасний ритм життя. Цей чек-ап охоплює всі ключові аспекти, від загального стану організму до специфічних жіночих проблем, що дозволяє отримати повну картину про здоров’я та виявити можливі ризики на ранній стадії. Завдяки Пакету «Формула активного життя» (для жінок) ви зможете: - виявити ранні ознаки серцево-судинних захворювань завдяки ЕКГ; - оцінити стан репродуктивної системи та виключити наявність патологій через консультацію гінеколога та розширену кольпоскопію; - перевірити функціонування ендокринної системи, включаючи тести на гормони щитовидної залози; - оцінити загальний стан організму за допомогою клінічного аналізу крові, аналізу сечі, печінкових проб та рівня вітаміну D; - отримати чітку картину роботи внутрішніх органів завдяки ультразвуковим дослідженням на вибір тощо. Регулярне проходження такого чек-апу дозволить вам зберегти активність, енергію та гарне самопочуття на довгі роки.

10450грн

Пакет «Маленький дослідник» (1-6 років)

діє до 31.12.2024

Пакет «Маленький дослідник» (1-6 років) – комплексна програма обстеження для дітей віком від 1 до 6 років, які готуються до дитячого садка та відвідують його. У період від 1 до 6 років дитячий організм активно розвивається, і важливо стежити за тим, щоб цей розвиток проходив правильно. Регулярний медичний огляд допомагає виявити потенційні проблеми на ранніх стадіях, коли вони ще легко піддаються лікуванню. Крім того, Чек-ап допомагає стежити за фізичним, емоційним і когнітивним розвитком дитини, що є ключовим для її майбутнього здоров'я і благополуччя. Пакет «Маленький дослідник» включає в себе комплексне медичне обстеження, яке дозволяє отримати повну картину стану здоров'я дитини. У рамках цього Чек-апу дитина проходить огляд у кількох спеціалістів (зокрема, у лікаря загальної практики – сімейної медицини, дитячих кардіоревматолога, офтальмолога, хірурга, невропатолога та інших), а також здає необхідні аналізи. Всі процедури проводяться у дружній та комфортній атмосфері, що допомагає знизити стрес для маленького пацієнта.

9900грн

Пакет «Безмежні можливості» (16-18 років)

діє до 31.12.2024

Пакет «Безмежні можливості» (16-18 років) – комплексна програма обстеження для підлітків у віці від 16 до 18 років. Випускний період – час великих змін та нових викликів для молодих людей. Завершення школи і підготовка до подальшого навчання або початку кар'єри вимагають не лише інтелектуальної та емоційної готовності, але й міцного здоров'я. Саме в цей період важливо переконатися, що організм працює злагоджено, і виявити будь-які потенційні проблеми на ранніх стадіях. Пакет «Безмежні можливості» допоможе вам отримати всебічну оцінку здоров'я, щоб почати новий етап життя з упевненістю та енергією. Чек-ап включає в себе ряд важливих діагностичних процедур та консультацій, спрямованих на оцінку загального стану здоров'я, функціонування життєво важливих органів та систем.

9750грн

Пакет «Перші кроки» (0-1 рік)

діє до 31.12.2024

Пакет «Перші кроки» (0-1 рік) – комплексна програма медичного обстеження, розроблена для дітей віком від 0 до 1 року. Перший рік життя дитини є найважливішим етапом її розвитку. Саме в цей час формується більшість основних систем організму, тому необхідно регулярно проходити профілактичні огляди в клініці. Пакет включає в себе консультації лікарів різних спеціальностей, лабораторні та інструментальні дослідження, які дозволяють оцінити стан здоров'я немовляти, виявити можливі проблеми на ранній стадії та вжити заходів щодо їх корекції. Після проходження комплексного обстеження ви: - отримаєте висновок про стан здоров'я дитини; - впевнитеся, що ваш малюк розвивається правильно; - зможете вчасно виявити та усунути можливі проблеми зі здоров'ям; - отримаєте необхідні рекомендації щодо догляду за дитиною.

8200грн

Пакет послуг «Здорове серце»

діє до 31.12.2024

Серцево-судинні захворювання є однією з найпоширеніших причин смертності у світі. Регулярний чек-ап дозволяє своєчасно виявити приховані проблеми з серцем та запобігти серйозним ускладненням. Пакет «Здорове серце» у Клініці Святої Катерини створений для комплексної діагностики стану вашого серця. Цей чек-ап особливо важливий для тих, хто має генетичну схильність до серцевих хвороб, веде малорухливий спосіб життя, часто перебуває в стресі або має шкідливі звички. Пакет «Здорове серце» - базова комплексна програма обстеження, розроблена для оцінки функціонування вашого серця та виявлення факторів ризику серцевих хвороб.

5450грн

Пакет «Формула активного життя» (для чоловіків) 18-40 років

діє до 31.12.2024

Пакет «Формула активного життя» розроблений спеціально для чоловіків віком від 18 до 40 років, щоб допомогти вчасно виявити можливі загрози та підтримувати відмінне самопочуття. Молоді чоловіки часто нехтують регулярними медичними обстеженнями, вважаючи себе здоровими та енергійними. Проте, багато серйозних захворювань, таких як серцево-судинні, ендокринні чи захворювання сечостатевої системи, можуть розвиватися безсимптомно. Раннє виявлення проблем зі здоров'ям дозволяє уникнути ускладнень і забезпечити повноцінне життя. У рамках даного чекапу проводяться первинна та повторна консультації з лікарями загальної практики, а також консультації з лікарем-спеціалістом на ваш вибір. Основні етапи медичного обстеження включають електрокардіографію (ЕКГ) для оцінки роботи серця, комплексні лабораторні дослідження крові та сечі для виявлення можливих відхилень, а також ультразвукові дослідження на вибір для обстеження внутрішніх органів. Пакет «Формула активного життя» – ідеальне рішення для молодих чоловіків, які прагнуть жити активно та впевнено, знаючи, що їхнє здоров’я під надійним контролем.

9500грн

Пакет «Розумне зростання» (6-16 років)

діє до 31.12.2024

Пакет «Розумне зростання» (7-16 років) – комплексна програма обстеження, розроблена для дітей віком від 7 до 16 років, яка враховує всі аспекти їхнього фізичного та емоційного розвитку. Шкільний вік – це період активного зростання. У цей час на організм дитини впливає багато факторів: навчальне навантаження, зміна режиму дня, стрес, недостатній сон. Все це може негативно відобразитись на здоров'ї, тому важливо регулярно проходити обстеження. Регулярні медичні огляди допомагають виявити та усунути можливі проблеми зі здоров'ям, що впливають на навчання та загальний добробут дитини. У чекап входять первинна та повторна консультації лікаря загальної практики - сімейної медицини, консультації вузьких спеціалістів, а також комплекс лабораторних та інструментальних досліджень. Пакет «Розумне зростання» допоможе вашій дитині: - покращити успішність у навчанні; - зменшити кількість пропущених занять; - підвищити працездатність.

9800грн

Пакет «Спортмакс»

8200грн

Пакет «Здорове серце +»

діє до 31.12.2024

Здоров'я серця є основою загального самопочуття та довголіття. Серцево-судинні захворювання є одними з найпоширеніших. Багато проблем з серцем розвиваються безсимптомно, і своєчасне виявлення може значно покращити якість життя і навіть врятувати його. Регулярний чекап, особливо розширена кардіодіагностика, допомагає виявити приховані проблеми, запобігти серйозним ускладненням та отримати індивідуальні рекомендації для підтримки здоров'я серцево-судинної системи. Пакет «Здорове серце +» - розширена комплексна діагностика серцево-судинної системи, що дозволяє отримати всебічну оцінку стану вашого серця та судин. Цей пакет включає низку сучасних та точних методів дослідження, які допоможуть виявити найменші відхилення у функціонуванні кардіоваскулярної системи. Програма чек-апу розроблена таким чином, щоб максимально детально дослідити стан вашого серця і виявити потенційні проблеми на ранніх стадіях. Завдяки розширеному Пакету «Здорове серце +» ви отримаєте глибоке розуміння стану вашого серця та судин, що дозволить вчасно виявити навіть найменші відхилення від норми. Це допоможе запобігти розвитку серйозних захворювань, таких як інфаркт, інсульт, атеросклероз та інші. Вчасна діагностика та лікування значно підвищують шанси на довге і здорове життя.

8150грн