Одеса

Пакет «Здоров'я без меж» (для чоловіків) 40-60 років

Забезпечення власного здоров'я – інвестиція в якісне та тривале життя. Пакет «Здоров'я без меж» спеціально розроблений, щоб допомогти чоловікам віком від 40 до 60 років зберегти та зміцнити своє фізичне та емоційне благополуччя. Пакет «Здоров'я без меж» – комплексне обстеження, яке включає в себе не лише консультації лікарів різних спеціальностей, але й широкий спектр діагностичних процедур. Ви отримаєте первинну та повторну консультації лікаря загальної практики - сімейної медицини, а також матимете можливість вибору зустрітися з лікарем серед різних спеціалізацій, включаючи кардіологію, урологію, ендокринологію та інші. Діагностичні процедури в межах даного чек-апу передбачають ультразвукові дослідження різних органів та систем (на вибір), ЕКГ та ехокардіографію, аналізи крові та сечі, а також дослідження рівня глюкози, холестерину, простат-специфічного антигену загального та інших важливих показників. В результаті ви отримаєте професійний огляд організму, виявлені потенційні проблеми та рекомендації лікаря щодо подальших кроків для підтримки та покращення вашого здоров'я. Раннє виявлення захворювань і їх своєчасне лікування дозволить зберегти активний та здоровий спосіб життя протягом багатьох років.
До кінця акції залишилося
166 днiв
17:26:31
Про акцію

В пакет «Здоров'я без меж» (для чоловіків) 40-60 років входить:

• Первинна консультація лікаря загальної практики - сімейної медицини
  • Повторна консультація лікаря загальної практики - сімейної медицини
  • Електрокардіографія (ЕКГ)
  • Ехокардіографія з допплерографією з кольоровим картуванням
  • Первинна консультація лікаря на вибір (отоларинголог, проктолога, невропатолог, ендокринолог, уролог, гастроентеролог, дерматолог, кардіолог,ортопед-травматолога, офтальмолог, хірург)
  • Забирання матеріалу для досліджень (кров)
  • Клінічний аналіз крові (автоматизований з формулою) (Аналіз крові розгорнутий (ЗАК);Швидкість осідання еритроцитів (ШОЕ, ESR))
  • Аналіз сечі загальний (ЗАС + ручна мікроскопія осаду)
  • Глюкоза (сироватка)
  • Глікований гемоглобін (HbA1c)
  • Пакет №4.5 (Ліпопротеїди фракційно + звіт з інтерпретацією показників) (Холестерин;Ліпопротеїди високої щільності (ЛПВЩ, HDL);Ліпопротеїди низької щільності
  • Пакет №4.1 (Печінкові проби + звіт з інтерпретацією показників) (Аланінамінотрансфераза (АЛТ, ALT);Альбумін;Аспартатамінотрансфераза (АСТ, AST);Білок
  • Креатинін
  • Сечова кислота
  • Пакет №3.1 (Тиреоїдний: ТТГ, Т4 вільний, АТПО) (Тиреотропний гормон (ТТГ);Пероксидаза щитоподібної залози, антитіла (ATПO);Тироксин вільний (T4 вільний)
  • Вітамін D загальний (25-OH)(D2+D3)
  • Простат-специфічний антиген загальний (ПСА)
  • Ультразвукове дослідження на вибір:
  • Ультразвукове дослідження органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, великі судини, селезінка)
  • Ультразвукове дослідження нирок та верхньої третини сечоводів
  • Ультразвукове дослідження щитовидної залози (з кольоровим допплеровським картуванням)
  • Ультразвукове дослідження сечового міхура та нижньої третини сечоводів
Вас може зацікавити