Одеса

Акції та знижки: Дерматовенерологія

Пакет «Розумне зростання» (6-16 років)
Пакет «Розумне зростання» (7-16 років) – комплексна програма обстеження, розроблена для дітей віком від 7 до 16 років, яка враховує всі аспекти їхнього фізичного та емоційного розвитку. Шкільний вік – це період активного зростання. У цей час на організм дитини впливає багато факторів: навчальне навантаження, зміна режиму дня, стрес, недостатній сон. Все це може негативно відобразитись на здоров'ї, тому важливо регулярно проходити обстеження. Регулярні медичні огляди допомагають виявити та усунути можливі проблеми зі здоров'ям, що впливають на навчання та загальний добробут дитини. У чекап входять первинна та повторна консультації лікаря загальної практики - сімейної медицини, консультації вузьких спеціалістів, а також комплекс лабораторних та інструментальних досліджень. Пакет «Розумне зростання» допоможе вашій дитині: - покращити успішність у навчанні; - зменшити кількість пропущених занять; - підвищити працездатність.
17:23:31
Пакет «Безмежні можливості» (16-18 років)
Пакет «Безмежні можливості» (16-18 років) – комплексна програма обстеження для підлітків у віці від 16 до 18 років. Випускний період – час великих змін та нових викликів для молодих людей. Завершення школи і підготовка до подальшого навчання або початку кар'єри вимагають не лише інтелектуальної та емоційної готовності, але й міцного здоров'я. Саме в цей період важливо переконатися, що організм працює злагоджено, і виявити будь-які потенційні проблеми на ранніх стадіях. Пакет «Безмежні можливості» допоможе вам отримати всебічну оцінку здоров'я, щоб почати новий етап життя з упевненістю та енергією. Чек-ап включає в себе ряд важливих діагностичних процедур та консультацій, спрямованих на оцінку загального стану здоров'я, функціонування життєво важливих органів та систем.
Пакет «Формула активного життя» (для жінок) 18-40 років
Пакет «Формула активного життя» створений спеціально для молодих жінок віком від 18 до 40 років, щоб забезпечити комплексний підхід до здоров'я, враховуючи специфіку жіночого організму та сучасний ритм життя. Цей чек-ап охоплює всі ключові аспекти, від загального стану організму до специфічних жіночих проблем, що дозволяє отримати повну картину про здоров’я та виявити можливі ризики на ранній стадії. Завдяки Пакету «Формула активного життя» (для жінок) ви зможете: - виявити ранні ознаки серцево-судинних захворювань завдяки ЕКГ; - оцінити стан репродуктивної системи та виключити наявність патологій через консультацію гінеколога та розширену кольпоскопію; - перевірити функціонування ендокринної системи, включаючи тести на гормони щитовидної залози; - оцінити загальний стан організму за допомогою клінічного аналізу крові, аналізу сечі, печінкових проб та рівня вітаміну D; - отримати чітку картину роботи внутрішніх органів завдяки ультразвуковим дослідженням на вибір тощо. Регулярне проходження такого чек-апу дозволить вам зберегти активність, енергію та гарне самопочуття на довгі роки.