Одеса

Пакет «Безмежні можливості» (16-18 років)

Пакет «Безмежні можливості» (16-18 років) – комплексна програма обстеження для підлітків у віці від 16 до 18 років. Випускний період – час великих змін та нових викликів для молодих людей. Завершення школи і підготовка до подальшого навчання або початку кар'єри вимагають не лише інтелектуальної та емоційної готовності, але й міцного здоров'я. Саме в цей період важливо переконатися, що організм працює злагоджено, і виявити будь-які потенційні проблеми на ранніх стадіях. Пакет «Безмежні можливості» допоможе вам отримати всебічну оцінку здоров'я, щоб почати новий етап життя з упевненістю та енергією. Чек-ап включає в себе ряд важливих діагностичних процедур та консультацій, спрямованих на оцінку загального стану здоров'я, функціонування життєво важливих органів та систем.
До кінця акції залишилося
166 днiв
17:33:43
Про акцію

В пакет «Безмежні можливості» (16-18 років) входить:

• Первинна консультація лікаря загальної практики - сімейної медицини
  • Повторна консультація лікаря загальної практики - сімейної медицини
  • Первинна консультація дитячого невропатолога
  • Первинна консультація дитячого офтальмолога стандартна (перевірка гостроти зору, очного дна, визначення рефракції з вузькою зіницею)
  • Первинна консультація дитячого отоларинголога
  • Первинна консультація дитячого хірурга (Провідний фахівець)
  • Первинна консультація дитячого лікаря на вибір (дерматовенеролога, гінеколога, кардіоревматолога)
  • Електрокардіографія (ЕКГ)
  • Комплекс №133 "Здоров`я підлітка" (ТТГ, глюкоза, ЗАК, АЛТ, АСТ, білок загальний, білірубін загальний, ГГТ, ЛФ, ліпідограма, кальцій іонізований, вітамін D, A-2-макроглобулін)
  • Забирання матеріалу для досліджень (кров)
  • Пакет №4.4 (Ревмопроби) (Антистрептолізин-О (АСЛ-О); Ревматоїдний фактор (РФ); C-реактивний білок (СРБ)
  • Аналіз сечі загальний (ЗАС + ручна мікроскопія осаду)
  • Вітамін D загальний (25-OH)(D2+D3)

Вас може зацікавити