Одеса

Акції та знижки: УЗ-діагностика

Пакет «Розумне зростання» (6-16 років)
Пакет «Розумне зростання» (7-16 років) – комплексна програма обстеження, розроблена для дітей віком від 7 до 16 років, яка враховує всі аспекти їхнього фізичного та емоційного розвитку. Шкільний вік – це період активного зростання. У цей час на організм дитини впливає багато факторів: навчальне навантаження, зміна режиму дня, стрес, недостатній сон. Все це може негативно відобразитись на здоров'ї, тому важливо регулярно проходити обстеження. Регулярні медичні огляди допомагають виявити та усунути можливі проблеми зі здоров'ям, що впливають на навчання та загальний добробут дитини. У чекап входять первинна та повторна консультації лікаря загальної практики - сімейної медицини, консультації вузьких спеціалістів, а також комплекс лабораторних та інструментальних досліджень. Пакет «Розумне зростання» допоможе вашій дитині: - покращити успішність у навчанні; - зменшити кількість пропущених занять; - підвищити працездатність.
17:36:43
Пакет «Маленький дослідник» (1-6 років)
Пакет «Маленький дослідник» (1-6 років) – комплексна програма обстеження для дітей віком від 1 до 6 років, які готуються до дитячого садка та відвідують його. У період від 1 до 6 років дитячий організм активно розвивається, і важливо стежити за тим, щоб цей розвиток проходив правильно. Регулярний медичний огляд допомагає виявити потенційні проблеми на ранніх стадіях, коли вони ще легко піддаються лікуванню. Крім того, Чек-ап допомагає стежити за фізичним, емоційним і когнітивним розвитком дитини, що є ключовим для її майбутнього здоров'я і благополуччя. Пакет «Маленький дослідник» включає в себе комплексне медичне обстеження, яке дозволяє отримати повну картину стану здоров'я дитини. У рамках цього Чек-апу дитина проходить огляд у кількох спеціалістів (зокрема, у лікаря загальної практики – сімейної медицини, дитячих кардіоревматолога, офтальмолога, хірурга, невропатолога та інших), а також здає необхідні аналізи. Всі процедури проводяться у дружній та комфортній атмосфері, що допомагає знизити стрес для маленького пацієнта.
Пакет «Здоров'я без меж» (для жінок) 40-60 років
Пік життєвого розвитку від 40 до 60 років для жінок є критичним періодом, коли може виникнути значна кількість проблем, пов'язаних зі здоров'ям. Регулярний чек-ап під час цього періоду допомагає вчасно виявити та вирішити можливі проблеми, зберігаючи тим самим здоров'я та якість життя. Пакет «Здоров'я без меж» (для жінок) включає: - Консультації лікарів: Консультації лікаря загальної практики - сімейної медицини та гінеколога, які дозволять оцінити ваше загальне та жіноче здоров'я, а також консультацію вузькопрофільного лікаря на вибір із широкого спектру фахівців. - Дослідження серця та кровоносної системи: Електрокардіографія (ЕКГ) та ехокардіографія з допплерографією для оцінки роботи серця та виявлення можливих аномалій. - Гінекологічні обстеження: Включають кольпоскопію, класичний ПАП-тест та мікроскопію урогенітального мазка для виявлення патологій шийки матки та інших жіночих проблем. -Аналізи крові та сечі: Широкий спектр аналізів, включаючи клінічний аналіз крові, аналіз сечі та вимірювання рівнів глюкози та інших показників. - Додаткові обстеження: Від ультразвукових досліджень до мамографії, що допоможе визначити потенційні проблеми з органами. Даний чек-ап є важливим етапом в догляді за здоров'ям жінок у віці 40-60 років, оскільки дозволяє вчасно виявити та усунути проблеми зі здоров'ям, зберігаючи фізичне та психічне благополуччя пацієнток.
Пакет «Рецепт довголіття» (для жінок) 60+
Пакет «Рецепт довголіття» спеціально розроблений для жінок віком 60+ з метою превентивного обстеження та збереження їхнього здоров'я на оптимальному рівні. Часом після 60 років можуть виникати різні проблеми зі здоров'ям, від змін в гормональному фоні до збільшення ризику онкологічних захворювань та серцево-судинних захворювань. У результаті придбання Пакету «Рецепт довголіття» (для жінок) 60+ ви отримаєте: - Консультацію лікаря загальної практики - сімейної медицини, що надасть початкову оцінку стану здоров'я та виявлення будь-яких симптомів чи проблем. - Електрокардіографію (ЕКГ) та ехокардіографію для оцінки роботи серця та встановлення можливих серцевих аномалій чи захворювань. - Консультацію вузькопрофільного лікаря за вибором для додаткової оцінки стану здоровʼя. - Жіночу онкологічну панель: онкомаркери та аналізи, спрямовані на виявлення ризику онкологічних захворювань. - Ряд лабораторних досліджень, зокрема аналіз крові, сечі та інші лабораторні тести для виявлення можливих патологій та порушень. - УЗД деяких органів на вибір та мамографію двох молочних залоз. Після проходження чек-апу «Рецепт довголіття» ви отримаєте інформацію про стан вашого здоров'я, діагностичні висновки, рекомендації лікаря та можливий план лікування або подальших обстежень, які допоможуть вам продовжувати насолоджуватися життям повноцінно в елегантному віці.
17:36:43
Пакет «Жіночий комфорт» (гінекологічна діагностика)
Жіночий організм складний і чутливий до різних змін. Регулярні гінекологічні огляди та обстеження дозволяють: -Вчасно виявити та попередити розвиток гінекологічних захворювань: запалення, ерозії, міоми, кісти яєчників, ендометріоз, рак шийки матки та інші. -Контролювати репродуктивне здоров'я: оцінити овуляцію, визначити причини безпліддя, підібрати оптимальні методи контрацепції. -Зберегти психоемоційний комфорт: знання про стан свого здоров'я дарує спокій та впевненість. Пакет «Жіночий комфорт» не просто профілактичний огляд, а комплексний пакет обстежень, спрямований на всебічну діагностику гінекологічного та репродуктивного здоров'я жінки. Проходження цього чек-апу - це про відповідальне ставлення до власного здоров'я, яке є найціннішим активом в житті кожної жінки.
Пакет «Чоловіча сила»
Здоров'я чоловічої статевої системи - основа не лише репродуктивної функції, але й загального самопочуття та якості життя. На жаль, багато чоловіків ігнорують проблеми з урологічним здоров'ям до тих пір, поки вони не стають серйозними. Пакет «Чоловіча сила» включає комплексне урологічне обстеження, яке охоплює перевірку функції сечовидільної системи та стану статевих органів. Під час чек-апу проводиться оцінка рівня простат-специфічного антигену (ПСА), мікроскопічний аналіз урогенітального мазка та ультразвукові дослідження нирок, сечоводів, органів калитки та передміхурової залози. Окрім цього, ви отримаєте консультації уролога та проктолога. Проходження цього чек-апу допоможе вам: вчасно виявити та попередити урологічні захворювання; зберегти чоловіче здоров'я та потенцію; отримати кваліфіковані консультацї фахівців; покращити якість життя.