Львів

Здорова стопа, центр подології

Салон краси
add_box Подологія ... ще
Паркінг Wi-Fi зона
«Здорова стопа» – перший центр у Львові, у спеціалізацію котрого входять виключно проблеми стопи. Спеціалісти центру займаються проблемами шкіри (бородавки, мозолі, натоптиші, тріщини,мацерація і т.п.), проблемами нігтів (врослий, проблемний, потовщений, деформований ніготь), діабетичною стопою та проведенням апаратного педикюру
access_time_filled пн - сб : 10:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Щирецька, 36 на карті
Залізничний

Центр подології «Здорова стопа» – єдиний у Львові спеціалізований центр, який займається виключно проблемами стопи. Спеціалісти центру співпрацюють з лікарями, саме тому у випадку, коли проблема клієнта не входить в компетенцію подологів «Здоровї стопи», спеціалісти чітко направляють клієнта до потрібного спеціаліста.

Працюють подологи «Здорової стопи» з різними професійними лініями по догляду за стопою, саме тому вони мають змогу підібрати для клієнта препарати, які найкращі саме для нього в кожній конкретній ситуації. Кабінет обладнаний професійними інструментами та апаратами, це у свою чергу забезпечує максимальну чіткість роботи і комфорт клієнта.

Особлива увага приділяється стерилізації. Інструмент, що використовується під час процедур, проходить всі етапи стерилізації, що включають:

• дизрозчин;
  • очищення;
  • висушування;
  • стерилізація в автоклаві класу В.

Зберігається інструмент в УФ шафі або крафт-пакетах.

Центр подології – перший центр, який активно практикує найновіший метод корекції врослого нігтя «метод Аркади». Завдяки цьому методу спеціалісти центру «Здорова стопа» мають змогу працювати з будь-яким клієнтом на будь-якому етапі вростання нігтьової пластини. Результати такого методу є миттєвими, адже вже через добу клієнт забуде про проблему.

У центрі «Здорова стопа» вирішують такі проблеми:

• зі шкірою стоп:
    • тріщини;
  • проблеми з нігтями:
    • врослий ніготь;
  • проведення апаратного педікюру.
Галина 13 Квітень 2024
Сподобалось відношення працівників, й сам центр подології чудовий.
Ярослав 11 Квітень 2024
На прийомі у лікаря, Денис Юлії, все було чітко, гарно, професійно. Прийом сподобався. Клініка гарна, чиста, все зручно, зауважень не було
Ірина 10 Квітень 2024
Все було добре, клініка мені сподобалася
Дмитро 17 Січень 2024
Сподобалося у клініці. Все чітко було.
Віра 17 Січень 2024
Все сподобалося.