Львів

Візіум – клініка зору у м. Львів

Клініка
add_box Офтальмологія ... ще
Аптека в клініці Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
«Візіум» - найбільша мережа офтальмологічних клінік в Україні. 13 діагностично-хірургічних центрів в Україні. Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів у Києві. Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо та лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих та дітей.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : вихідний
вул Залізнична, б.7, 2-й поверхна карті
Залізничний

Клініка «Візіум»  — експерт у діагностуванні та лікуванні офтальмологічних захворювань різної складності.

У  команді медичного центру лікарі-офтальмологи та кандидати медичних наук із багаторічним досвідом роботи, які відомі досягненнями в офтальмологічній спільноті України та Європи. За плечима  офтальмохірургів клініки понад 50 000 успішних операцій із відновлення зору.

У мережі центрів Візіум ви можете отримати широкий спектр діагностичних, лікувальних і хірургічних послуг, що реалізується за допомогою найточнішого обладнання світових виробників

Основні направлення:

• лікування глаукоми
  • дитяча офтальмологія
  • нічні лінзи
  • оптика

У кожному з центрів також представлена ​​оптика, де під наглядом висококваліфікованого лікаря-офтальмолога ви можете підібрати оптичну корекцію за вашими індивідуальними показниками зору. В оптиці представлений широкий асортимент оправ і лінз світових брендів.

Обладнання клініки - оснащена унікальним комплексом сучасного обладнання провідних світових виробників ( Alcon (США), ZEISS (Німеччина), Rodenstock (Німеччина), SCHWIND (Німеччина) , Huvitz (Корея), Topcon (Японія)

Звернувшись до офтальмологічного центру Візіум, ви можете бути впевнені в якісній та кваліфікованій допомозі!

Наталія 03 Серпень 2024
Клініка комфортна, все на найвищому рівні, дякую.
Аліна 13 Червень 2024
Сподобався сервіс та те як акуратно провели огляд.
Соломія 11 Квітень 2024
До клініки зауважень не було, прийом відбувся швидко
Сергій 03 Квітень 2024
В клініці гарний ремонт, гарне обладнання, лікар, Коновалець Іванна Володимирівна, кваліфікований спеціаліст, в клініці милий персонал
Алла 03 Квітень 2024
Не вперше відвідую цю клініку, все на найвищому рівні, але розташування її незручне, дуже далеко добиратися.