Львів
Паренс-Україна, центр репродукції

Паренс-Україна, центр репродукції

add_box Акушерство Андрологія Венерологія Гематологія Гінекологія Дерматологія ... ще
«Паренс-Україна» є спеціалізованим медичним центром, що надає послуги з гінекології, репродуктології, урології, ультразвукової діагностики, андрології. Основний напрямок роботи центру – комплексне лікування непліддя (жіночого/чоловічого). В центрі виконують внутрішньоматкові інсемінації, екстракорпоральне запліднення, хетчінг
access_time_filled пн - пт : 8:30 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Кості Левицького 55-Ана карті
Франківський

Медичний центр репродуктології PARENS допомагає парам вирішити проблему непліддя, отримати і зберегти жіноче та чоловіче репродуктивне здоров’я.

На жаль, у сучасному світі кожна четверта жінка та чоловік мають проблеми із зачаттям малюка. Але PARENS не хоче залишати нікого на одинці з цим болем. Кожен заслуговує бути щасливим.

Тому доктор Ярослав Янечко створив мережу клінік, в яких майбутні батьки зустрічаються з розумінням і професійною допомогою. Це місце, де беруть до уваги індивідуальні потреби кожної пари, а досвід і кваліфікованість персоналу в поєднанні з сучасними технологіями призводять до бажаного результату.

Історія центру лікування безпліддя розпочалася в Польщі у місті Краків. Тоді у квітні 2005 року було засновано першу клініку Medical Group Parens. Навесні 2012 року колеги з Польщі передали свій досвід до України і головний осередок українського центру репродуктології був зосереджений у Львові. Сучасна ембріологія та андрологічна лабораторія є гордістю Паренс-Україна. Тут змогли адаптувати для України європейські та американські досягнення у сфері біотехнологій. Спеціалісти центру на постійній основі проходять навчання в Польщі, Німеччині, Ізраїлі, є членами УАРМ, ESНRE та ASHRM. Це дозволяє регулярно обмінюватися досвідом зі своїми іноземними колегами.

Сьогодні група Parens працює в Кракові, Ополе, Жешуві, Бидгощі та у Львові. Тут пацієнти долають проблему безпліддя. Керівництво і персонал закладу старається, щоб клініки відповідали найвищим стандартам. Люди довіряються працівникам - і вони хочуть виправдовувати довіру кожного свого пацієнта.

Послуги, які надаються в центрі:

• лікування непліддя;
  • гінекологія;
  • урологія;
  • онкофертильність;
  • діагностика;
  • спермограма;
  • сімейна медицина;
  • ведення вагітності.

Medical Group Parens є також мережею десятків діагностичних лабораторій, які вивчають сперму в Польщі та за кордоном. Окрім того, створено банк репродуктивних матеріалів (сперми та ооцитів).

Нами впроваджено спеціальну програму Oncofertility для збереження функцій репродукції. Тут пропонується кріоконсервація сперми та яйцеклітин для пацієнтів, що проходять клінічне лікування. Команда співпереживає разом з пацієнтами. І кожна історія перемоги над хворобою надихає на нові перемоги.

Використання всіх видів ДРТ, власний банк донорських біоматеріалів та сурогатне материнство дає можливість допомогти кожному, хто звертається в центр репродукції.

У розпорядженні пацієнтів досвід, сімейні цінності та щира прихильність.

У 2018 році медичною групою Parens проведено 3500 циклів IN VITRO. Результативність програм склала 56%. Завдяки фахівцям клінік 1200 пар у 2018 році стали батьками.

Робота ведеться на сучасному обладнанні відомих європейських виробників: ультразвукові апарати Voluson та Logig нового покоління. Ембріологічна лабораторія використовує обладнання таких відомих фірм, як Thermo Fisher Scientific, Olimpus, Integra TITM та інші.

Чому варто обрати Parens Ukraine

• Середній показник ефективності процедури in vitro в Паренс - 65%.
  • Європейський досвід — це єдина польська клініка репродукції, якість послуг якої контролюється в Європі кращими спеціалістами Польщі.
  • Інноваційність — ембріологічні лабораторії забезпечені унікальним високотехнологічним дороговартісним обладнанням.
  • Гарантія якості — міжнародна сертифікація та супервізія ембріолога з Ізраїлю.
  • 24/7 Відмінний сервіс — індивідуальний супровід пацієнтів у режимі 24/7.
  • Довіра — пацієнти з 24 країн світу стали батьками завдяки Паренс Україна.
Анна 23 Квітень 2024
Було добре у цій клініці. Візит пройшов суперово. Все дуже сподобалося.
Валерія 04 Квітень 2024
Клініка супер, чудовий персонал, все дуже сподобалося
Христина 02 Квітень 2024
Все було чудово.
Анастасія 15 Березень 2024
У клініці було приємно, професійні всі, дуже зручно та комфортно. Все дуже сподобалося у цій клініці.
Дарія 01 Березень 2024
 Хороша клініка, все було добре.Дякую.