Львів

МеДіС, діагностичний центр

Лікувальний діагностичний центр
add_box Терапія УЗ-діагностика Урологія Флебологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Діагностичний центр «МеДіС» надає діагностично-лікувальні послуги у напрямках урології, хірургії. Поглиблений клінічний огляд та консультації надають провідні спеціалісти Львова. Дослідження проводяться на ультразвуковому сканері «Terason Usmart 3200 t» (США) найновішого покоління, аналогів даної системи в Україні на сьогодні немає
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Юрія Руфи, 35/Вна карті
Личаківський

Діагностичний центр «МеДіС» за свою мету має надання повного спектру якісних діагностично-консультаційних послуг.

Консультація та огляд лікаря-терапевта

Найбільш універсальна діагностична процедура. Терапевтичне обстеження рекомендується проходити всім без виключення один-два рази на рік для оцінки загального стану здоров’я, раннього виявлення ризику розвитку різноманітних захворювань і прийняття профілактичних заходів з попередження хвороб. Окрім того, обстеження у терапевта – це первинний етап діагностики захворювань, симптоматика яких не дозволяє однозначно визначити, до якого профільного спеціаліста слід звернутись за консультацією.

У діагностичному центрі «МеДіС» вам буде зручно отримати консультацію, пройти необхідні лабораторні обстеження, а також отримати інтерпретацію результатів аналізів, виконаних у лабораторії ДЦ «МеДіС».

За результатами терапевтичного обстеження ви зможете отримати повну інформацію про стан вашого здоров’я, рекомендації по лікуванню чи звернення до профільних спеціалістів, а також відповіді на запитання, які вас цікавлять.

Консультація та огляд уролога

Урологічне обстеження – медична процедура, яка необхідна для діагностики запальних, інфекційних та інших захворювань сечостатевої системи при наявності симптомів або для раннього виявлення ризику розвитку урологічних захворювань при плановому огляді пацієнтів, які відносяться до «групи ризику» (в першу чергу чоловіки старше 45 років).

Обстеження проводиться індивідуально для кожного пацієнта, з урахуванням клінічної картини захворювання, скарг і факторів, які можуть вплинути на розвиток патології. Методи обстеження і надсучасне обладнання для ультразвукового дослідження дозволяють поставити точний діагноз і призначити кваліфіковане лікування.

Консультація та огляд судинного хірурга

Звертатись за консультацією до судинного хірурга необхідно ще до того, як у вас з’явились симптоми захворювань судин. Адже згідно статистики близько 40% жінок і 25% чоловіків цілої планети мають ті чи інші порушення лімфатичної і кровоносної систем. З кожним роком ці показники збільшуються, а судинні захворювання зустрічаються навіть у підлітків і дітей. Тому дуже важливо один раз на рік звернутись на профілактичний огляд пацієнтам, які:

• мають спадкову схильність;
  • професійна діяльність, при якій виникає високе навантаження на ноги протягом дня (продавці, перукарі, викладачі та інші);
  • вагітність і пологи;
  • зайва вага;
  • травми нижніх кінцівок;
  • прийом гормональних препаратів;
  • малорухомий спосіб життя, сидяча робота.

Щорічне звернення до судинного хірурга може попередити такі розповсюджені захворювання, як варикозне розширення вен, ендартеріїт, та такі ускладнення варикозної хвороби вен нижніх кінцівок, як флебіт та тромбофлебіт.

Консультація та огляд судинного хірурга проводиться разом з УЗ-обстеженням.

Марта 18 Квітень 2024
Гарна, сучасна клініка. Все добре було у цій клініці.
Юстина 11 Квітень 2024
В клініці немає обладнання, лікар не мав чим мене оглянути, не мав дерматоскопа або іншого обладнання, все, що було в кабінеті лікаря, це стіл і ноутбук. Клініці потрібно забезпечити лікаря обладнанням для огляду пацієнтів, або повідомляти що лікар не працює з родимками, бо немає обладнання. Я прийшла до лікаря, заплатила за консультацію, лікар сказав вибачте, але мені немає чим вас оглянути
Іван 21 Березень 2024
Все дуже добре пройшло. Клініка сподобалася.
Галина 19 Березень 2024
Дуже сподобалася клініка.Пройшло все добре. Було комфортно, зручно, приємно.
Степан 19 Березень 2024
Сподобалася клініка. Все досить добре пройшло. У клініці дуже чуйні, професійні лікарі.