Львів
ЛАЗЕР Плюс

Відгуки про клініку ЛАЗЕР Плюс

add_box Офтальмологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
«ЛАЗЕР Плюс» – офтальмологічний медичний центр, який забезпечує здоровий зір для цілої родини. Лікарі МЦ «ЛАЗЕР Плюс» рятують зір та допомагають бачити краще, надаючи офтальмологічні послуги найвищого рівня. У центрі проводять діагностику офтальмологічних захворювань, лікування катаракти, глаукоми, вікової макулодистрофії, діабетичної ретинопатії, різноманітних захворювань сітківки, а також короткозорості, астигматизму, далекозорості та дитячих офтальмологічних захворювань
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 17:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Миколайчука, 9 на карті
Шевченківський
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Хороша клініка.
Софія 01 Листопад 2016
Все чудово!
Олена 15 Липень 2016
Меін сподобалося, що все швидко, якісно, відношення дуже гарне, все сподобалося. Вийшла задоволена, і, сподіваюся, якісно обстежена.
Ярослав 15 Червень 2016
Клініка на найвищому рівні, дуже гарне обслуговування. Персонал вічниливий, приємний, я всім задоволена. Але є один мінус - дуже тяжко її знайти.
Таисия 03 Червень 2016
Очень внимательные доктора, советы не только будто "чисто для себя гребут", не по деньгам, а советуют, что лучше для пациента. Очень предусмотрительные, очень внимательные. На высоком уровне, мы в восторге!
Віталій 04 Квітень 2016
Все було на високому рівні. Хороше обладнання, різні зони очікування. Очікування було, приблизно 15-20 хвилин. А так, взагалі, хороша клініка.
Дмитрий 24 Листопад 2015
Огромное спасибо всем сотрудникам клиники Лазер+ за чуткое и очень внимательное отношение к своим клиентам. Мы с мужем пенсионеры, и в целях профилактики, решили проверить свое зрение. Клинику Лазер+ нашли в интернете, выбрали визуально понравившегося специалиста и одним кликом записались на прием. Нам тут же перезвонили и мы уладили все организационные вопросы. Очень внимательное отношение всех сотрудников. Огромное и отдельно спасибо врачу-оптометристу АНТОНУ МИЦКЕВИЧУ. Не смотря на свой молодой возраст, он превосходный, грамотный специалист. Хочется пожелать клинике процветания, удачи и уважения всем сотрудникам, хорошей и достойной оценки их труда. С уважением – семья Познякевич-Соболева.