Відгуки про клініку Персомед

Клініка
Вертебрологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Дієтологія, Масаж, Ортопедія, Оториноларингологія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Фізіотерапія, Функціональна діагностика, Ендоскопія ще
  • Оплата карткою,
  • Нд: вихідний

вул. Оноре де Бальзака, 4. На карті

Деснянський , м.Дарниця

Схожі клініки поблизу в місті Києві:
  • Акушерство, Алергологія, Анестезіологія, Гастроентерологія, Генетика, Гематологія, Гінекологія, Кардіологія, Логопедія, Мамологія, Масаж, Неврологія, Нейрохірургія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Проктологія, Психологія, Пульмонологія, Ревматологія, Терапія, Травматологія, Урологія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія, Сімейна медицина, Ендоскопія, Дерматовенерологія, Функціональна діагностика, Реабілітологія, Лабораторна діагностикаще
    • пн-нд цілодобово

вул. Оноре де Бальзака, 85А. На карті

Деснянський , Чернігівська

• Акушерство, Алергологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Кардіологія, Логопедія, Мамологія, Масаж, Неврологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Проктологія, Психологія, Ревматологія, Терапія, Травматологія, Урологія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія, Сімейна медицина, Дерматовенерологія, Лабораторна діагностикаще
    • пн-нд 8:00-21:00

вул. Лаврухіна, 6. На карті

Деснянський

• Гастроентерологія, Гінекологія, Кардіологія, Терапія, УЗ-діагностика, Урологія, Хірургія, Ендоскопія, КТ і МРТще
    • пн-сб 8:00-20:00
    • нд 10:00-16:00

вул. Закревського 61\2. На карті

Деснянський , Чернігівська, Лісова

• Масаж, Неврологія, Ортопедія, Терапія, Травматологія, Фізіотерапія, Хірургіяще
    • пн-сб 8:00-22:00
    • нд вихідний

пр-т Володимира Маяковського, 89-Б. На карті

Деснянський , Лівобережна, Дарниця, Чернігівська, Лісова

• Алергологія, Гастроентерологія, Дерматологія, Кардіологія, Неврологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Педіатрія, УЗ-діагностика, Урологія, Сімейна медицинаще
    • пн-вт 8:00-18:00
    • чт-пт 8:00-18:00
    • сб 9:00-17:00
    • ср-нд вихідний

бульвар Володимира Висоцького, 8. На карті

Деснянський , Чернігівська

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Все очень хорошо организовано, но есть одна проблема, которая зависит не от персонала, а от администрации - отсутствие пандуса для инвалидов. У вас очень хороший сервис, не ограничивайте, пожалуйста, людей с "ограниченными" возможностями пользоваться Вашими услугами. Во всем остальном, только плюсы

Виктор, 24.12.2016

Весь персонал очень внимательный и отзывчивый.

Юлия, 05.12.2016

Очень доброжелательный персонал, нам все понравилось, следующий прием эндокринолога планируем у них.

Юлия, 03.12.2016

Я делала гастроскопию в данной клинике и очень довольна работой мед сестры и УЗИ-специалиста. Достаточно квалифицированные специалисты, очень хорошие и приветные.

Валентина, 26.11.2016

Все быстро, можно было расплатится карточкой, все хорошо.

Юлия, 03.11.2016

Отличная клиника. Внимательный персонал. Все замечательно.

Дамир, 19.10.2016

На рецепции хорошее отношение, все рассказали и расписали. Все было быстро.

Елена, 03.10.2016

Клиника на высоком уровне, комфорт, на все вопросы тебе отвечают, большой очереди нет.

Владимир, 08.08.2016

Комфортно, уютно все. Время ожидания особо не было.

Игорь, 06.05.2016

Клиника хорошая, все понравилось, ждать не пришлось, все чистенько, хорошо, замечательно.

Алла, 03.05.2016

Все чисто и замечательно. На высшем уровне.

Александр, 25.04.2016

Это был наш первый визит в клинику и первый опыт поиска доктора через Doc.ua. Первый визит оставил очень приятное впечатление - хороший сервис и квалифицированный персонал, цена ниже чем во многих частных клиниках на подобные услуги. Рекомендую!

Дарья, 11.04.2016

Все понравилось, принимала доктор Климанова, внимательная была очень, помогла, я трубочку глотала, все рассказала, все показала, где вдыхать, где выдыхать, клиника хорошая, мне понравилось.

Виктория, 21.03.2016

Пробыл несколько часов и не очень удобно, что надо было все сдавать в один день и сразу и потом приехать через 4 часа.

Дмитрий, 19.03.2016

Очень хорошие медсестры, мне понравились. И работа рецепции тоже. Очень хорошее обслуживание.

Юлия, 05.10.2015
Чому Ви не можете залишити відгук?
Відгуки на сайті можуть залишати тільки пацієнти, що побували на прийомі у лікаря. Це виключає публікацію замовних і неправдивих відгуків. Ми збираємо відгуки шляхом обдзвону реальних пацієнтів, які відвідали лікаря, записавшись через наш сервіс.