NeoVita

NeoVita

add_box Косметологія Мануальна терапія Масаж Рефлексотерапія Фізіотерапія ... ще
Медичний центр «NeoVita» надає різні послуги з косметології, фізіотерапії і мануальної терапії для чоловіків і жінок. Кваліфіковані фахівці центру розробляють комплексні програми, спрямовані на оздоровлення і омолодження організму індивідуально для кожного пацієнта
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 21:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Анни Ахматової, 32/18на карті
Дарницький м.Позняки

У медичному центрі «NeoVita» задовольняють усі естетичні потреби клієнтів. Фахівці клініки комплексно підходять до лікування хвороб та естетичної корекції, поєднують мануальні, ін'єкційні та апаратні методики. У клініці застосовуються лише фізіологічні методи лікування, які безпечні для здоров'я пацієнтів. Індивідуальні програми лікування розробляються з урахуванням особливостей організму і перебігу захворювання, лікарі уважно контролюють процес лікування, допомагають при виникненні труднощів, дають необхідні рекомендації для закріплення результату і повного одужання.

Послуги медичного центру «NeoVita»

Перелік послуг центру:

• чистка обличчя: механічні, хімічні, фізичні, поверхневі і глибокі (в залежності від глибини впливу);
  • вакуумна чистка - апаратний спосіб чистки;
  • мануальна чистка обличчя;
  • масаж обличчя;
  • RF-ліфтинг (радіочастотний ліфтинг);
  • мікродермабразія обличчя;
  • мікроструми (електротерапія) - метод м'якого впливу на тканини за допомогою імпульсного слабкого електричного струму;
  • мезотерапія - техніка введення у шкіру спеціальних сумішей і активних речовин у малих дозах тонкими короткими голками на глибину 0,5-6,0 мм;
  • фонофорез;
  • різні види масажу: розслабляючий, лімфодренажний, антицелюлітний, лікувальний;
  • фототерапія (фотоепіляція, фотоомолодження);
  • епіляція (віск, шугарінг);
  • чоловічий і жіночий манікюр, педикюр;
  • подологія: видалення бородавок, оброблення тріщин, видалення стрижневих мозолів, робота з грибковою нігтьовою пластиною, лікування врослого нігтя, протезування нігтьової пластини, видалення запального процесу при врослому нігті, встановлення скоб та пластин;
  • хіджама та голковколювання;
  • інфрачервона сауна, солярій.
Александр 11 Грудень 2019
Не очень удобное расположение клиники.
Алексей 02 Грудень 2019
Все отлично. хорошее обслуживание.
Анна 20 Вересень 2017
Доктор хороший, все понравилось.