«Нефроцентр»‎

Відгуки про клініку «Нефроцентр»‎

add_box Нефрологія ... ще
В Нефроцентрі надається широкий спектр професійної та експертної медичної допомоги діалізним пацієнтам та пацієнтам з різними захворюваннями нирок. Тут проводять амбулаторний прийом нефролога з метою своєчасного виявлення захворювання нирок.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Олександра Довженка, 3на карті
Шевченківський м.Шулявська
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
відгуків
Інна 06 Квітень 2024
Лікар компетентний, все пояснив, надав призначення щодо обстеження, я задоволена прийомом і клінікою, дякую.
Віктор 03 Квітень 2024
Клініка сподобалася, сама клініка нова, гарна, чиста. Сподобалося що немає ніяких черг, все відбулося вчасно.
Інна 27 Березень 2024
В клініці дуже приємний персонал, дуже приємний адміністратор на ресепшен, все розповіли і пояснили. Лікар, Шень  Андрій Анатолійович, мене прийняв вчасно, відповів на всі мої запитання, призначив додаткове обстеження. Візитом в клініку задоволена
Володимир 13 Березень 2024
Клініка сподобалася. Все пройшло дуже добре.
Валентина 11 Березень 2024
В клініку ми приїхали раніше, ми не чекали прийом, прийняли гарно, зауважень до персоналу не було
Валентин 06 Березень 2024
Сподобалася клініка, все добре було. Хороший комфорт у клініці, є гардероб - це зручно. в загальному все доволі нормально пройшло. Мені дуже все сподобалося.
Тетяна 13 Листопад 2023
Все добре пройшло. Все сподобалось