Мед-Б'юті

Мед-Б'юті

Клініка
add_box Косметологія Стоматологія ... ще
Клініка «Мед-Б'юті» надає широкий спектр медичних послуг у стоматології, ортодонтії, щелепно-лицевій хірургії і косметології. У клініці працюють висококваліфіковані фахівці, які докладають максимум зусиль для відновлення вашого здоров'я і заощадження краси. Девіз клініки - «Ми подаруємо вам красу і здоров'я! «Мед-Б'юті» - будьте прекрасні!»
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 19:00 access_time_filled нд : вихідний
пр-т В. Лобановського, 17на карті
Шевченківський м.Шулявська м.Вокзальна

Клініка «Мед-Б'юті» стоїть на сторожі здоров'я і збереження молодості кожного пацієнта. У клініці використовуються лише сучасні та безпечні методи лікування, які гарантують високу ефективність і результативність. Фахівці клініки «Мед-Б'юті» - це дипломовані лікарі, які постійно підвищують свою кваліфікацію, вміння і навички, цінують і піклуються про кожного свого пацієнта.  Всі роботи у клініці проводяться на новому і сучасному обладнанні, що забезпечує високу надійність, естетичність і безболісність процедур і маніпуляцій.

Клініка «Мед-Б'юті» працює у наступних напрямках і надає такі послуги, як:

• стоматологія (чищення зубів / Air-flow, відбілювання зубів, дизайн посмішки, дитяча стоматологія, лікування карієсу ICON, дентальна імплантація, виправлення прикусу і т.д.);
  • щелепно-лицьова хірургія (видалення рубців, реконструкція обличчя, пластика вух і носа, омолоджуюча пластика, переломи щелеп, ортогнатична хірургія і т.п.);
  • косметологія (збільшення об'єму губ, ін'єкції молодості, мезотерапія, біоревіталізація, процедури для тіла).

Обладнання клініки «Мед-Б'юті»:

• апарат Air-flow для проведення чистки зубів;
  • дентальний мікроскоп;
  • апарат Piezotome - інноваційне ультразвукове обладнання, яке використовується у щелепно-лицевый хірургії;
  • автоклав (застосовується для стерилізації широкого асортименту завантажень);
  • радіовізіограф;
  • стоматологічні меблі останнього покоління;
  • лазер для лікування зубів;
  • прилад (комп'ютерний) для проведення анестезії.

Відвідайте клініку «Мед-Б'юті» і будьте впевнені у високій якості сервісу, уважному і дбайливому ставленні, індивідуальному підході.  Клініка «Мед-Б'юті» надає гарантії на всі проведені послуги.

Александр 04 Червень 2016
Вежливый и приятный персонал!
Ирина 28 Березень 2016
Не очень понравилось, что не дают описание и чеки. Проконсультировали нормально, но заключение не дали.
Людмила 03 Березень 2016
Приняли даже раньше, вежливый персонал.
Катя 10 Серпень 2015
Клиника очень понравилась, приятный персонал.
Ольга 28 Травень 2015
Клиника маленькая, уютная и там внимательная рецепция.