Клініка Офтальмологічний кабінет Люксоптика ТРЦ Скай Молл

Оптика
Офтальмологія

Офтальмологічний кабінет «Люксоптика» має велику кількість філій в Києві та інших містах України, в яких ведуть прийом висококваліфіковані лікарі-офтальмологи з метою лікування аномалій рефракції. Тут проводять комплексну діагностику зору дорослим і дітям, розповідають пацієнтам, як підтримувати зір в нормі і якщо є необхідність, допомагають підібрати засоби корекції ще

• Пн-Нд: 10:00-22:00

вул. Генерала Ватутіна, 2. На карті

Дніпровський

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
    Схожі клініки поблизу в місті Києві:
  • Неврологія, Ортопедія, Офтальмологія, Проктологія, Пульмонологія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Ендокринологія, Реабілітологіяще
    • пн-пт 8:00-17:00
    • сб 8:30-15:00

вул. Курнатовського, 20/1. На карті

Дніпровський , Чернігівська

• Акушерство, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Інфектологія, Кардіологія, Мануальна терапія, Масаж, Неврологія, Нейрохірургія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Психіатрія, Психологія, Психотерапія, Рентгенологія, Рефлексотерапія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Фізіотерапія, Хірургія, Ендокринологія, Функціональна діагностика, Реабілітологія, Денний стаціонарще
    • пн-пт 8:00-20:00
    • сб 8:00-15:00

вул. Р. Окіпної, 5. На карті

Дніпровський , Лівобережна

• Акушерство, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Інфектологія, Кардіологія, Мануальна терапія, Масаж, Неврологія, Нейрохірургія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Психіатрія, Психологія, Психотерапія, Рефлексотерапія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Фізіотерапія, Хірургія, Ендокринологія, Функціональна діагностика, Реабілітологія, Денний стаціонарще
    • пн-пт 8:00-21:00
    • сб-нд 8:00-20:00

вул. О. Туманяна, 3. На карті

Дніпровський , Лівобережна

• Акушерство, Андрологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Кардіологія, Мамологія, Неврологія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Психологія, Пульмонологія, Ревматологія, Сексопатологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія, Функціональна діагностика, Вертебрологія, Профоглядище
    • пн-пт 7:30-20:00

• сб 10:00-18:00

вул. Будівельників 43/12. На карті

Дніпровський , Дарниця

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів