Відгуки про клініку Офтальмологічний кабінет Люксоптика на Русанівській набережній

Оптика
Офтальмологія
  • Нд: 10:00-18:00

вул. Русанівська Набережна, 8. На карті

Дніпровський , м.Лівобережна

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
    Схожі клініки поблизу в місті Києві:
  • Неврологія, Ортопедія, Офтальмологія, Проктологія, Пульмонологія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Ендокринологія, Реабілітологіяще
    • пн-пт 8:00-17:00
    • сб 8:30-15:00

вул. Курнатовського, 20/1. На карті

Дніпровський , Чернігівська

• Акушерство, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Інфектологія, Кардіологія, Мануальна терапія, Масаж, Неврологія, Нейрохірургія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Психіатрія, Психологія, Психотерапія, Рентгенологія, Рефлексотерапія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Фізіотерапія, Хірургія, Ендокринологія, Функціональна діагностика, Реабілітологія, Денний стаціонарще
    • пн-пт 8:00-20:00
    • сб 8:00-15:00

вул. Р. Окіпної, 5. На карті

Дніпровський , Лівобережна

• Акушерство, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Інфектологія, Кардіологія, Мануальна терапія, Масаж, Неврологія, Нейрохірургія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Психіатрія, Психологія, Психотерапія, Рефлексотерапія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Фізіотерапія, Хірургія, Ендокринологія, Функціональна діагностика, Реабілітологія, Денний стаціонарще
    • пн-пт 8:00-21:00
    • сб-нд 8:00-20:00

вул. О. Туманяна, 3. На карті

Дніпровський , Лівобережна

• Акушерство, Андрологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Кардіологія, Мамологія, Неврологія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Психологія, Пульмонологія, Ревматологія, Сексопатологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія, Функціональна діагностика, Вертебрологія, Профоглядище
    • пн-пт 7:30-20:00

• сб 10:00-18:00

вул. Будівельників 43/12. На карті

Дніпровський , Дарниця

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Виталий, 10.11.2018

Олег, 26.10.2018

Дарія, 23.08.2018

Полина, 20.08.2018

Всем довольны, все хорошо.

Лина, 05.08.2018

Меня все устроило.

Макар, 11.07.2018

Анатолий, 25.06.2018

Приятный доктор. Все объяснил по нашей проблеме, все рассказал . Назначил лечение. Будем повторно обращаться.

Дарья, 14.06.2018

Полина, 07.05.2018

Нам очень понравилось, и врач, и кабинет. Все положительно.

Анна, 21.04.2018

Все хорошо. Без очереди. Осталось положительное впечатление.

Марія, 02.04.2018

Мне бы хотелось по больше кабинет.

Валентина, 17.03.2018

Нам очень понравился прием.

Даниил, 28.02.2018

чудовий лікар-Людмила Андріївна Герасимів! уважна,компетентна..нам все сподобалося,дуже задоволені що потрапили саме сюди!а ще подобається що є змога обстежити дітей в вихідні дні,а не проситися з роботи.

Приступа Дарина та Ірина, 25.02.2018

Все отлично. Все понравилось.

Александра, 22.02.2018

Все хорошо и вовремя, приятная девушка на рецепции.

Татьяна, 17.02.2018

Ходив на прийом з донькою 9 років. Все сподобалося – в оптиці гарні просторі приміщення, у наявності багато сучасного обладнання, компетентність лікаря. Людмила Андріївна Герасимів уважно поставилась до обстеження доньки. Швидко знайшла спільну мову з дитиною. Як лікар, доступно пояснила результати обстеження, відповіла на численні запитання. За результатами обговорення обрали для доньки інноваційну рефракційну терапію. Загалом, лікар дуже тактовна, чітка, лаконічна. Відчувається багаторічний досвід роботи з дітьми, володіння сучасними знаннями в офтальмології. Рекомендую Людмилу Андріївну як висококваліфікованого фахівця. Дякую і рекомендую!

Елизавета, 24.09.2017

Доминика, 30.08.2017

Все хорошо, отличный доктор, очень понравилось, умеет работать с детьми.

Анастасия, 09.08.2017

Очень внимательная, понимает детскую психологию.

Юлия, 08.08.2017

Катерина, 22.02.2017

Очень довольны Люксоптикой! Доктор в клинике очень внимательный, нашёл подход к маленькому ребёнку, заинтересовал. Видно, что профессионал своего дела. Будем и далее обращаться!

Платон, 26.09.2016

Ігор, 30.07.2016

Валентина, 31.05.2016
Чому Ви не можете залишити відгук?
Відгуки на сайті можуть залишати тільки пацієнти, що побували на прийомі у лікаря. Це виключає публікацію замовних і неправдивих відгуків. Ми збираємо відгуки шляхом обдзвону реальних пацієнтів, які відвідали лікаря, записавшись через наш сервіс.