Відгуки про клініку Офтальмологічний кабінет Люксоптика ТЦ Гуллівер

Офтальмологія
  • Пн-Нд: 10:00-22:00

пл. Спортивна, 1 (ТЦ «Гулівер»). На карті

Печерський , м.Палац Спорту

Схожі клініки поблизу в місті Києві:
  • Андрологія, Мануальна терапія, Офтальмологія, Урологія
    • пн-пт 8:00-17:00
    • сб-нд вихідний

Кловський узвіз, 13а. На карті

Печерський , Кловська

• Гастроентерологія, Гепатологія, Гомеопатія, Дерматологія, Імунологія, Кардіологія, Мамологія, Онкологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Психіатрія, Пульмонологія, Терапія, Урологія, Дерматоонкологіяще
    • пн-пт 8:00-14:00
    • сб-нд 10:00-14:00

вул. Коновальця, 23-25 (каб.24). На карті

Печерський , Печерська

• Алергологія, Андрологія, Венерологія, Гастроентерологія, Гематологія, Гепатологія, Гінекологія, Дерматологія, Імунологія, Інфектологія, Кардіологія, Логопедія, Мамологія, Мануальна терапія, Неврологія, Нефрологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Психіатрія, Психотерапія, Пульмонологія, Ревматологія, Сексологія, Терапія, Трихологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія, Сімейна медицинаще
    • пн-пт 9:00-21:00
    • сб-нд 10:00-3:00

вул. Євгена Коновальця, 44. На карті

Печерський , Печерська

• Алергологія, Гастроентерологія, Неврологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, УЗ-діагностика, Хірургія, Ендокринологія, Функціональна діагностика, Денний стаціонар, Лабораторна діагностика, Вакцинаціяще
    • пн-нд 8:00-20:00

вул. Кахи Бендукідзе, 2. На карті

Печерський , Дружби Народів

• Алергологія, Анестезіологія, Гінекологія, Дерматологія, Дієтологія, Кардіологія, Косметологія, Логопедія, Мамологія, Наркологія, Неврологія, Неонатологія, Онкологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Пластична хірургія, Проктологія, Психологія, Пульмонологія, Ревматологія, Рентгенологія, Hефлексотерапія, Терапія, Травматологія, Трихологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія, Сімейна медицина, Ендоскопія, Дерматовенерологія, Функціональна діагностика, Реабілітологія, Подологія, Денний стаціонар, Спортивна медицина, Лабораторна діагностикаще
    • пн-сб 8:00-21:00
    • нд 8:00-20:00

вул. Євгена Коновальця, 34-А. На карті

Печерський , Печерська, Дружби Народів

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

все очень понравилось, много информации, все разьяснили.

Олександра, 13.10.2017

Павел, 13.02.2017

Хорошая, внимательная врач приняла. Мне понравилась клиника.

Євгенія, 21.12.2016
Чому Ви не можете залишити відгук?
Відгуки на сайті можуть залишати тільки пацієнти, що побували на прийомі у лікаря. Це виключає публікацію замовних і неправдивих відгуків. Ми збираємо відгуки шляхом обдзвону реальних пацієнтів, які відвідали лікаря, записавшись через наш сервіс.