Приватний кабінет офтальмолога Адамчук Л.А.

Приватний кабінет офтальмолога Адамчук Л.А.

Практикуючий лікар
add_box Офтальмологія ... ще
У приватному кабінеті офтальмолога Адамчук Лариси Олександрівни проводять лікування та попередню діагностику хронічних і гострих хвороб очей, які не потребують оперативного/хірургічного втручання. Також, у медичному закладі здійснюється підбір лінз будь-якого ступеня складності
access_time_filled пн - сб : 12:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Велика Васильківська, 34на карті
Печерський м.Палац Спорту м.Площа Українських Героїв

Кабінет для роботи лікаря-офтальмолога Адамчук Л.А.  був відкритий у приміщенні KOS-оптики у 2012 році. Обладнаний різною необхідною апаратурою для якісного визначення гостроти зору, рефракції ока, діагностики патології заднього і переднього відділів очного яблука.

При необхідності пацієнтам проводиться контактна корекція зору.

Є можливість придбати оправи та лінзи провідних світових виробників.

Захворювання, які лікують у приватному кабінеті офтальмолога Адамчук Л.А.

У приватному кабінеті лікують:

• гострі хвороби очей, а також хронічні, які не потребують хірургічного та стаціонарного лікування (кон'юнктивіти, блефарити, кератити будь-якої етіології, іридоцикліти);
  • хронічні дистрофічні захворювання сітківки;
  • консервативне лікування халязіона;
  • видалення сторонніх тіл очного яблука;
  • консервативне  лікування судинної патології (діабетична, гіпертонічна ангіоретинопатія);
  • корекція зору контактними лінзами та очкових.
Інна 23 Березень 2024
 Сподобалося, все добре, було досить комфортно, в кабінеті є дуже сучасне обладнання  та все необхідне.
Анна 23 Березень 2024
Було досить комфортно у цьому приватному кабінеті, все нормально пройшло.
Микола 07 Березень 2024
Було доволі комфортно та зручно, гарна дуже атмосфера була у цьому кабінеті. Нас все повністю влаштувало.
Каріна 10 Лютий 2024
Сподобалося, все пройшло добре.Комфортно було.
Яна 06 Лютий 2024
Все добре пройшло.  Дякую.