Кравченко Медікал Центр

Медичний центр
Косметологія, Масаж, Ортопедія, Стоматологія, Фізіотерапія

Медичний центр «Kravchenko Medical Centre» надає медичні послуги за напрямами стоматології, фізіотерапії, психотерапії і косметології. У «Kravchenko Medical Centre» для пацієнтів створені максимально комфортні умови, постійні клієнти центру отримують послуги зі знижками, також у «Kravchenko Medical Centre» регулярно діє безліч акційних і бонусних програм ще

• Нд: вихідний

вул. Січових Стрільців (Артема) 5-Б, оф. 23. На карті

Подільський , м.Лук'янівська

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

«Kravchenko Medical Centre» багатопрофільний медичний центр, розташований у центрі Києва на Львівській площі. Двері «Kravchenko Medical Centre» відкриті для пацієнтів більше 15 років, за які даний медичний заклад зарекомендувало себе як зразок сучасного медцентру з якісними послугами.

Понад 10 років «Kravchenko Medical Centre» веде співпрацю зі страховими і ассістенс-компаніями це ознака довіри не тільки від пацієнтів, але також і від партнерів медцентру.

У «Kravchenko Medical Centre» представлено 4 основних напрямки роботи:

• стоматологія послуги з:
    • терапевтичної стоматології  лікування некаріозних/каріозних ушкоджень;
    • пародонтології  лікування гінгівіту, пародонтозу, пародонтиту, проведення Вектор-терапії;
    • професійному чищенню зубів;
    • естетичної реставрації зубів;
    • протезування — встановлення:
      • пластмасових/металевих/керамічних/металокерамічних/металопластикових коронок;
      • зубних мостів;
      • прямих/непрямих вінірів;
      • бюгельних знімних протезів;
    • хірургічної стоматології  видалення зубів, лікування кіст;
    • імплантації;
    • ортодонтії  послуги з відтворення правильного прикусу і положення зубів;
    • дитячої стоматології;
  • фізіотерапія послуги з:
    • остеопатії;
    • мануальної терапії;
    • фізичної реабілітації;
    • масажу  проведення точкового, остеопатичного масажу, масажу для вагітних;
  • психотерапія послуги з:
    • психологічного консультування;
    • психологічних тренінгів;
    • казкотерапії, арт-терапії;
    • тантра-сексології;
    • гіпнотерапії;
    • позитивної терапії та ін .;
  • косметологія послуги з:
    • лікуванню шкірних захворювань, хвороб придатків шкіри;
    • апаратної косметології;
    • проведення доглядів за тілом / обличчям;
    • контурній пластиці;
    • мезотерапії і ін.

«Kravchenko Medical Centre» має низку незаперечних переваг перед іншими медичними центрами:

• безкоштовне консультування під час першого візиту у медцентр від фахівців «Kravchenko Medical Centre»;
  • надання постійно діючої знижки при відвідуванні центру понад 3 рази у розмірі 5%. Постійні клієнти «Kravchenko Medical Centre» стають учасниками бонусної накопичувальної програми;
  • можливість отримання постійної знижки до 7% у тому випадку, якщо пацієнт обслуговувався у «Kravchenko Medical Centre» на суму, що перевищує 10 000 грн .;
  • постійне проведення акційних і бонусних програм.

В клинике нет расчета картой, я например давно уже не ношу с собой практически наличные деньги, наталкивает на мысль избегания клиники от налогов.

Аноним, 12.10.2020
Дивитися всі відгуки