Консультативно-інформаційний кабінет «Здоров'я»

Дієтологія
  • Сб-Нд: 10:00-14:00

вул. Кошиця, 7-А. На карті

Дарницький , м.Харківська

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
    Схожі клініки поблизу в місті Києві:
  • Алергологія, Гастроентерологія, Дерматологія, Дієтологія, Імунологія, Косметологія, Мануальна терапія, Неврологія, Ортопедія, Педіатрія, Психотерапія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Фізіотерапія, Нетрадиційна медицина, Вертебрологіяще
    • пн-сб 8:30-20:30
    • нд вихідний

вул. Драгоманова, 31 б. На карті

Дарницький , Харківська, Позняки

• Акушерство, Андрологія, Венерологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Дієтологія, Кардіологія, Косметологія, Мамологія, Неврологія, Нефрологія, Онкологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Пластична хірургія, Проктологія, Психологія, Ревматологія, Репродуктологія, Стоматологія, Терапія, Травматологія, Трихологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія, Вертебрологія, Лабораторна діагностикаще
    • пн-пт 7:30-20:00
    • сб 8:00-17:00
    • нд 9:00-14:00

вул. Привокзальна, 14. На карті

Дарницький

• Акушерство, Гастроентерологія, Гепатологія, Гінекологія, Дерматологія, Дієтологія, Кардіологія, Мамологія, Неврологія, Онкологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Педіатрія, Пластична хірургія, Проктологія, Психіатрія, Психологія, Психотерапія, Ревматологія, Репродуктологія, Стоматологія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологіяще
    • пн-чт 9:00-18:00
    • пт 9:00-16:00
    • сб-нд вихідний

вул. Ревуцького, 44 а. На карті

Дарницький , Харківська, Позняки

• Акушерство, Андрологія, Венерологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Дієтологія, Кардіологія, Мамологія, Масаж, Неврологія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Проктологія, Психологія, Психотерапія, Репродуктологія, Терапія, УЗ-діагностика, Урологія, Фізіотерапія, Хірургія, Ендокринологія, Сімейна медицина, Функціональна діагностикаще
    • пн-пт 8:00-20:00
    • сб 9:00-20:00
    • нд 9:00-18:00

вул. Анни Ахматової, 46а. На карті

Дарницький , Осокорки, Позняки

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Христина, 18.06.2021

Роман, 12.10.2019

Николай, 05.09.2019

Ольга, 17.07.2019

Лариса, 21.05.2019

Ольга, 11.07.2018
Чому Ви не можете залишити відгук?
Відгуки на сайті можуть залишати тільки пацієнти, що побували на прийомі у лікаря. Це виключає публікацію замовних і неправдивих відгуків. Ми збираємо відгуки шляхом обдзвону реальних пацієнтів, які відвідали лікаря, записавшись через наш сервіс.