Кафедра фтизіатрії і Кафедра фтизіатрії і пульмонології при НМАПО ім. П. Л. Шупикапри НМАПО ім. П. Л. Шупика

Інститут
add_box Пульмонологія Фтизіатрія ... ще
Клінічною базою кафедри фтизіатрії і пульмонології НМАПО імені П.Л. Шупика є ДУ «Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського НАМН України» (НІФП). На базі кафедри доступні найсучасніші методи діагностики захворювань органів грудної клітки, що в складних диференційно-діагностичних ситуаціях дозволяють встановити остаточний діагноз і внести корекцію в тактику ведення хворого
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 15:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Амосова, 10на карті
Солом'янський м.Вокзальна м.Олімпійська

Клінічною базою кафедри фтизіатрії і пульмонології НМАПО імені П.Л. Шупика є ДУ «Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського НАМН України» (НІФП). Для вирішення діагностичних і лікувально-консультативних задач доступні:

3 стаціонарних відділення фтизіатрії (діагностики хіміорезистентного туберкульозу, лікування хіміорезистентного туберкульозу, лікування мультирезистентного туберкульозу),

5 стаціонарних відділень пульмонологічного профілю (лікування ХОЗЛ у хворих на туберкульоз, лікування інтерстиціальних і обструктивних захворювань, неспецифічних захворювань легенів, відділення діагностики, терапії і клінічної фармакології захворювань легких, пульмонології та доказової медицини),

3 хірургічних відділення,

2 стаціонарних педіатричних відділення,

відділення променевої діагностики (обладнані сучасною апаратурою: КТ, МРТ, працюють 4 рентгенологічних кабінети, кабінет УЗД),

відділення ендоскопічної діагностики, доступні майже всі сучасні методи діагностики захворювань органів грудної клітки, в їх числі трансбронхіальні методи біопсії лімфатичних вузлів середостіння і легенів під контролем відеоапаратури.

Веде консультативний прийом лікар-фтизіатр вищої категорії, кандидат медичних наук, доцент - Гріцова Наталія Анатоліївна.

Спеціаліст проведе диференціальну діагностику бронхолегеневої патології (туберкульоз, пневмонії, бронхіт, саркоїдоз, ХОЗЛ, бронхіальна астма), діагностику латентної туберкульозної інфекції, встановить правильний діагноз, призначить відповідне лікування, дасть рекомендації.

При необхідності буде призначено рентгенологічне, у тому числі КТ органів грудної клітини, обстеження, УЗД, спірографія, проба Манту, квантіфероновий тест.

Юрій 04 Квітень 2024
Комфортно та зручно було. Відбулося усе вчасно, ніякиг негативних моментів не було.
Генрієта 19 Березень 2024
Обслуговування на висоті, я так вважаю.
Ігор 07 Березень 2024
Дуже сподобалося у клініці. Все нормально та класно було.
Руслан 28 Лютий 2024
В принципі все нормально було. Трішки складно знайти саму лікарню, адже нема ніяких вказівників і локація самої лікарні трохи не зручна. Але в загальному комфорт був хороший, все пройшло супер.
Сергій 16 Лютий 2024
Все добре пройшло. Клініка сподобалася. Нормально все було, на високому  рівні.