Відгуки про клініку Кафедра фтизіатрії і Кафедра фтизіатрії і пульмонології при НМАПО ім. П. Л. Шупикапри НМАПО ім. П. Л. Шупика

Інститут
add_box Пульмонологія Фтизіатрія ... ще
Клінічною базою кафедри фтизіатрії і пульмонології НМАПО імені П.Л. Шупика є ДУ «Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського НАМН України» (НІФП). На базі кафедри доступні найсучасніші методи діагностики захворювань органів грудної клітки, що в складних диференційно-діагностичних ситуаціях дозволяють встановити остаточний діагноз і внести корекцію в тактику ведення хворого
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 15:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Амосова, 10на карті
Солом'янський м.Вокзальна м.Олімпійська
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
11 відгуків
Юрій 04 Квітень 2024
Комфортно та зручно було. Відбулося усе вчасно, ніякиг негативних моментів не було.
Генрієта 19 Березень 2024
Обслуговування на висоті, я так вважаю.
Ігор 07 Березень 2024
Дуже сподобалося у клініці. Все нормально та класно було.
Руслан 28 Лютий 2024
В принципі все нормально було. Трішки складно знайти саму лікарню, адже нема ніяких вказівників і локація самої лікарні трохи не зручна. Але в загальному комфорт був хороший, все пройшло супер.
Сергій 16 Лютий 2024
Все добре пройшло. Клініка сподобалася. Нормально все було, на високому  рівні.
Леся 06 Лютий 2024
Все чудово пройшло.
Алла 01 Лютий 2024
Візитом залишилась задоволена.
Юрій 17 Січень 2024
Сподобались професіоналізм та відношення до пацієнта.
Владислав 11 Січень 2024
Все добре було.
Андрій 30 Листопад 2023
Усе сподобалось у клініці. Дякую.