БАЛАНС центр дієтології и психотерапії

БАЛАНС центр дієтології и психотерапії

add_box Дієтологія Психіатрія Психологія Психотерапія ... ще
Центр дієтології та психотерапії БАЛАНС — це команда кваліфікованих фахівців з великим досвідом успішної роботи в актуальних напрямках. Тут надають будь-яку психологічну допомогу комплексно (тривога, депресія, панічні атаки та інші психологічні проблеми); ефективно працюють з розладами харчової поведінки: нервова анорексія, нервова булімія, компульсивне переїдання); займаються навчанням по дієтології та нутриціології в двох напрямках - базовому і професійному.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 21:00 access_time_filled сб : 10:00 - 19:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. В.Васильковська 41 Бна карті
Шевченківський м.Університет м.Золоті ворота м.Кловська м.Майдан Незалежності

Центр «БАЛАНС» - це ефективна комплексна допомога при лікуванні розладів харчової поведінки (РПП), пов'язаних із порушеннями прийому їжі.

Тут надають будь-яку психологічну допомогу комплексно (тривога, депресія, панічні атаки і інші психологічні проблеми); ефективно працюють з розладами харчової поведінки: нервова анорексія, нервова булімія, компульсивне переїдання); займаються навчанням з дієтології та нутриціології в двох напрямках - базовому і професійному.

У центрі працюють такі фахівці, як: психіатр, психотерапевт, медичний психолог, сімейний психотерапевт, дієтолог, консультанти та інші.  Лікарі центру «БАЛАНС» вже допомогли понад 650 пацієнтам амбулаторно і онлайн з усіх міст України, різних країн СНД і Європи, а при необхідності направили на стаціонарне лікування. Щодня лікарі центру ведуть роботу з РПП, тому мають у лікуванні цих розладів великий досвід. У результаті багаторічної практики авторська програма лікування показує первинний результат вже через 25-30 днів!

Постійні дієти, страх набору ваги, стрімке зниження маси тіла або ж часті переїдання, обжерливість, постійні думки про їжу, викликання блювоти, почуття провини, використання проносних, посилені тренування в спортзалі на знос та інше - це ситуації, які знають як ефективно вирішити  у центрі «БАЛАНС»!

Послуги, які надають у центрі «БАЛАНС»:

• лікування нервової анорексії (низька вага);
  • лікування булімії (а також спортивної та бігорексіі);
  • лікування компульсивного переїдання;
  • лікування орторексії (одержимість правильним харчуванням);
  • корекція ваги (ожиріння, зайва або низька вага);
  • підбір індивідуального меню харчування (супровід онлайн);
  • розбір стану здоров'я і аналізів (при РПП);
  • навчання навичкам дієтології і психології харчування;
  • усунення страхів, депресій, тривожності, заниженої самооцінки та інших емоційно дискомфортних станів.

Вартість послуг центру залежить від багатьох факторів і визначається після первинної консультації.

Вікторія 02 Грудень 2023
Кілінка сподобалась, перебування у ній теж.
Анна 04 Липень 2020
Знизили оцінку клініці тому що затримали візит.Хвилин сорок, п'ятдесят ми чекали.
Яна 18 Листопад 2019
Сегодня, посещала психотерапевта Яварскую Ирину. Приём понравился с первой минуты общения, видно что врач компетентен в своём деле и даже немного больше. Пока проблема не уйдёт, буду ходить к ней.