«Центр Медицини Болю»

Клініка
Анестезіологія, Вертебрологія, Неврологія, Нейрохірургія, Ортопедія, Травматологія ще
  • Сб-Нд: вихідний

вул. Григорія Сковороди, 1. На карті

Подільський , м.Контрактова площа

Схожі клініки поблизу в місті Києві:
  • Акушерство, Алергологія, Анестезіологія, Гастроентерологія, Генетика, Гематологія, Гінекологія, Кардіологія, Логопедія, Мамологія, Масаж, Неврологія, Нейрохірургія, Онкологія, Оториноларингологія, Проктологія, Пульмонологія, Ревматологія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Фізіотерапія, Хірургія, Ендокринологія, Сімейна медицина, Дерматовенерологія, Функціональна діагностика, Лабораторна діагностикаще
    • пн-нд 8:00-21:00

вул. Щекавицька, 36. На карті

Подільський , Контрактова площа, Тараса Шевченка

• Масаж, Неврологія, Ортопедія, Травматологія, Реабілітологія, Кінезітерапія, Вертебрологіяще
    • пн-пт 8:00-22:00
    • сб-нд 8:00-20:00

проспект Героїв Сталінграда, 18А. На карті

Подільський , Мінська

• Мануальна терапія, Масаж, Неврологія, Ортопедія, Травматологія, Фізіотерапія, Реабілітологія, Вертебрологіяще
    • пн-пт 8:00-22:00
    • сб 9:00-17:00
    • нд вихідний

вул. Оболонська, 12. На карті

Подільський , Тараса Шевченка

• Андрологія, Венерологія, Гастроентерологія, Гепатологія, Дерматологія, Дієтологія, Кардіологія, Косметологія, Мамологія, Неврологія, Нефрологія, Онкологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Пластична хірургія, Проктологія, Пульмонологія, Ревматологія, Терапія, Травматологія, Трихологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологіяще
    • пн-пт 8:00-20:00
    • сб 8:00-18:00
    • нд вихідний

вулиця Глибочицька, 17. На карті

Подільський , Лук'янівська, Контрактова площа

• Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Кардіологія, Косметологія, Неврологія, Ортопедія, Проктологія, Рентгенологія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Хірургія, Сімейна медицина, Ендоскопія, Лабораторна діагностика, КТ і МРТ, Вакцинаціяще
    • пн-нд 8:00-20:00

вул. Глибочицька, 40х. На карті

Подільський , Лук'янівська

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Клиника на высшем уровне.

Светлана, 24.10.2017

Мария, 31.07.2017
Чому Ви не можете залишити відгук?
Відгуки на сайті можуть залишати тільки пацієнти, що побували на прийомі у лікаря. Це виключає публікацію замовних і неправдивих відгуків. Ми збираємо відгуки шляхом обдзвону реальних пацієнтів, які відвідали лікаря, записавшись через наш сервіс.