Центр лазерної проктології

Центр лазерної проктології

Клініка
add_box Гастроентерологія Онкологія Проктологія Хірургія Ендоскопія ... ще
Клініка спеціалізується на діагностиці та лікуванні проктологічних захворювань. Ми пропонуємо повний спектр досліджень заднього проходу, прямої та товстої кишки, малотравматичне (лазерне) лікування поширених захворювань: геморой, анальна тріщина, куприкові ходи, нориці прямої кишки, парапроктити, лапароскопічні операції при раку товстої та прямої кишки.
add_box Гастроентерологія Онкологія Проктологія Хірургія Ендоскопія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 18:00 access_time_filled сб : 10:00 - 13:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Київська, буд. 68на карті
Замостянський
add_box Гастроентерологія Проктологія Хірургія Ендоскопія ... ще
вул. Саксаганського 60на карті
Шевченківський м.Вокзальна м.Університет м.Палац Спорту

Клініка спеціалізується на діагностиці та лікуванні проктологічних захворювань.

Сучасна діагностика та лікування проктологічних захворювань в одному місці: від геморою до раку прямої кишки.

Переваги центру:

• безболісні та делікатні огляди в комфортних умовах;
  • унікальні лазерні малотравматичні методики (лазерне лікування геморою (LHP), нориць прямої кишки (FiLaC) та куприкових ходів (SiLaC);
  • великий досвід оперативних втручань (більше 400 на рік)
  • комплексне ведення онкологічних пацієнтів
  • індивідуальний підхід та психологічна підтримка
  • зв’язок з пацієнтами 12/7 через месенджери.

Керівник центру – кандидат медичних наук, колопроктолог, онкохірург Дмитро Вікторович Шамрай

Д.В. Шамрай - новатор лазерної проктології в Україні, проходив стажування у провідних колопроктологів у Германії та Австрії.

Діагностичні послуги:

• відеоколоноскопія
  • ректороманоскопія
  • аноскопія
  • відеогастроскопія
  • УЗД
  • аналізи крові

Малотравматичне лікування захворювань заднього проходу та прямої кишки:

• лазерна абляція внутрішнього та зовнішнього геморою
  • лазерна абляція куприкових ходів та нориць заднього проходу
  • HAL-RAR
  • видалення доброякісних пухлин прямої кишки через задній прохід
  • латексне лігування внутрішніх гемороїдальних вузлів
  • ботулінотерапія анальної тріщини (лікування анальної тріщини без операції)
  • склерозування геморою

Лікування раку прямої та товстої кишки: лапароскопічні операції та хіміотерапія.

Наш девіз: якісна медична допомога з мінімумом болю.

Олена 26 Лютий 2024
У клініці все нормально було.
Єлизавета 08 Лютий 2024
Все сподобалося, все чудово пройшло.
Артем 06 Лютий 2024
Все добре пройшло, ніяких нарікань немає.
Антоніна 09 Січень 2024
Сподобався візит до клініки.
Богдана 14 Листопад 2022
Мені було трохи незрозуміло з приводу оплати - мені запропонували провести оплату не на ресепшені, як завжди, це відбувається в клініках, а прямо в кабінеті лікаря, без рахунку, в якому було б розписано за що я заплатила і навіть чек після оплати виданий не був.