Харків
Стара Клініка

Стара Клініка

Клініка
add_box Флебологія Хірургія ... ще
Заснована в 1996 році, «Стара Клініка» стала однією з перших, що надає медичні послуги з метою не тільки поліпшення здоров'я, але і корекції зовнішності пацієнтів. У штаті клініки – косметологи, дерматологи та пластичні хірурги, роками накопичують досвід в сфері медичних методів поліпшення зовнішності і не раз підтвердили свій професіоналізм.
access_time_filled пн - чт : 11:00 - 15:00 access_time_filled пт : 8:00 - 15:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
Харків, вул. Москалевська, 61на карті
Новобаварський

Повний штат «Старої Клініки» становить 35 осіб, з яких 6 – лікарі, і 11 – середній медичний персонал. Маючи в своєму розпорядженні кабінети дерматолога, косметолога і епіляції, вони надають широкий перелік послуг естетичної медицини за доступними цінами.

В «Старії Клініці» надають такі послуги, як:

• омолодження обличчя і шиї хірургічним методом;
  • отопластика (хірургічна корекція вушних раковин);
  • мамопластика;
  • естетична хірургія кінцівок;
  • шліфування шкіри;
  • видалення шрамів і рубців;
  • корекція шлункових стінок;
  • вакуумна ліпосакція;
  • лікування вугрів;
  • чистка шкіри обличчя;
  • антицелюлітний масаж;
  • пілінги;
  • ретинолові процедури;
  • моделюючий масаж обличчя;
  • лікування доброякісних новоутворень шкіри.

Також «Стара Клініка» надає практичну базу для студентів Харківської медичної академії післядипломної освіти, що навчаються на кафедрах реконструктивної хірургії, пластичної хірургії і комбустіології.
Крім надання окремих послуг, лікарі клініки також пропонують пацієнтам розробку індивідуальних схем догляду за зовнішністю, спрямованих на збереження краси та молодості обличчя і тіла пацієнта протягом якомога довшого часу. Кожна програма складається професіоналом-косметологом після ретельного обстеження пацієнта, а в її склад входить продукція професійних ліній від кращих світових виробників косметичних засобів.

Ольга 23 Серпень 2018
Были нюансы с организационными вопросами. Спасибо.
Андрей 11 Червень 2018
Все отлично, все понравилось.
Ирина 11 Червень 2018
В клинике все удовлетворило.
Вадим 10 Січень 2018
Все очень отлично, все идеально. Спасибо большое.
Ольга 01 Грудень 2017
В клинике все понравилось.