Дніпро
Кабінет дерматовенеролога «Три-Ленд»

Кабінет дерматовенеролога «Три-Ленд»

Практикуючий лікар
add_box Косметологія Дерматовенерологія ... ще
У кабінеті дерматовенеролога «Три-Ленд» надають широкий спектр послуг з діагностики і терапії шкірних і венеричних захворювань, застосовуючи на практиці інноваційні техніки і підходи для швидкого і ефективного лікування від патологій.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 16:00 access_time_filled сб : 9:00 - 12:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Хороброго, 42на карті
Шевченківський

«Три-Ленд» пропонує пацієнтам широкий спектр ефективних послуг в області дерматовенерології. У кабінеті веде приватну практику Антипова Жанна Арнольдовна ‒ досвідчений лікар-дерматовенеролог зі стажем роботи понад 20 років.

Доктор проводить обстеження і лікування шкірно-венеричних захворювань, керуючись як перевіреними традиційними методами в даній області, так і інноваційними методиками, які постійно вивчає, відвідуючи курси підвищення кваліфікації, майстер-класи та конференції з даного профілю.

У кабінеті дерматовенеролога ТОВ «Три-Ленд» також можна пройти процедури ін'єкційного омолодження з застосуванням гіалуронової кислоти та інших препаратів, які допоможуть усунути зморшки, вирівняти контур обличчя і зробити шкіру підтягнутою і пружною.

У приватному кабінеті дерматовенерога «Три-Ленд» лікують такі захворювання:

• Псоріаз
  • Екзема
  • Стептодермія
  • Стафілодермія
  • Акне
  • Рожевий лишай Жибера
  • Атопічний дерматит
  • Демодекс
  • Інфекції, що передаються статевим шляхом
  • Герпесвірусні інфекції
Софія 21 Лютий 2024
Добре все пройшло.
Вікторія 08 Лютий 2024
Все підійшло, все нормально пройшло, було комфортно.
Дмитрий 04 Жовтень 2018
В кабинете было темновато и, мне кажется, не всегда можно хорошо провести осмотр. Спасибо.
Руслан 21 Липень 2018
Помещение темное, кабинет неполноценный.