Дніпро
Євролайф-Центр

Євролайф-Центр

Клініка
add_box Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Неврологія Ортопедія Оториноларингологія ... ще
Багатопрофільна приватна клініка «Євролайф-Центр» пропонує послуги прийому висококваліфікованих фахівців, УЗД діагностику, гінекологічну діагностику, лабораторні дослідження.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
Тополь-3,вул. Панікахи 27,2-й поверхна карті
Шевченківський

У Євролайф-Центр Ви зможете отримати консультацію по важливим для вас питань.

Тут Вас обстежать і на підставі цього призначать лікування. До кожного клієнта фахівці медцентру Євролайф знаходять індивідуальний підхід.

Базові напрямки роботи

• УЗД,
  • прийом вузьких спеціалістів (гінеколог, ЛОР, уролог, невропатолог, дерматовенеролог, гастроентеролог, ендокринолог),
  • лабораторні дослідження.

Існує можливість проведення профілактичного огляду згідно встановлених наказів МОЗ України а так само психофізіологічної експертизи.

Ксенія 10 Червень 2024
Клініка хороша, але питання до організації роботи. В клініці зберігалася карта пацієнта з копіями результатів аналізів, на жаль, карта не збереглася, на ресепшен не знайшли її.
Віктор 12 Квітень 2024
У клініці було досить зручно та комфортно. Дуже сподобалася цінова категорія у клініці на медичні послуги. Загалом нічого поганого про цю клініку сказати не можемо, все добре пройшло.
Анастасія 15 Березень 2024
Хороша клініка. Все дуже подобається у ній, часто користуюся послугами цієї клініки.
Дар'я 12 Березень 2024
Хороша клініка, звичайна, зауважень не було
Олександра 12 Березень 2024
Клиника понравилась, хорошие специалисты, будем еще обращаться