Дніпро
Євролайф-Центр

Євролайф-Центр

Клініка
add_box Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Неврологія Ортопедія Оториноларингологія ... ще
Багатопрофільна приватна клініка «Євролайф-Центр» пропонує послуги прийому висококваліфікованих фахівців, УЗД діагностику, гінекологічну діагностику, лабораторні дослідження.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
Тополь-3,вул. Панікахи 27,2-й поверхна карті
Шевченківський

У Євролайф-Центр Ви зможете отримати консультацію по важливим для вас питань.

Тут Вас обстежать і на підставі цього призначать лікування. До кожного клієнта фахівці медцентру Євролайф знаходять індивідуальний підхід.

Базові напрямки роботи

• УЗД,
  • прийом вузьких спеціалістів (гінеколог, ЛОР, уролог, невропатолог, дерматовенеролог, гастроентеролог, ендокринолог),
  • лабораторні дослідження.

Існує можливість проведення профілактичного огляду згідно встановлених наказів МОЗ України а так само психофізіологічної експертизи.

Віктор 12 Квітень 2024
У клініці було досить зручно та комфортно. Дуже сподобалася цінова категорія у клініці на медичні послуги. Загалом нічого поганого про цю клініку сказати не можемо, все добре пройшло.
Анастасія 15 Березень 2024
Хороша клініка. Все дуже подобається у ній, часто користуюся послугами цієї клініки.
Дар'я 12 Березень 2024
Хороша клініка, звичайна, зауважень не було
Олександра 12 Березень 2024
Клиника понравилась, хорошие специалисты, будем еще обращаться
Валерій 04 Березень 2024
Візитом до клініки залишився задоволеним, добре зустріли.