Елласес

Клініка
Дерматовенерологія, Дерматологія, Дерматоонкологія, Косметологія

«Елласес» - клініка здорової шкіри. Основний напрямок медичного центру - дерматологія, що включає всі розділи - дерматоонкологія, дерматовенерологія, трихологія, дерматохірургія, дерматокосметологія. «Ellases clinic» пропонує: повний діагностичний спектр послуг, що дозволяють виявити справжні причини проблем шкіри, волосся, нігтів і слизової, що включають в себе як повне обстеження шкірного покриву так і консультації суміжних фахівців, таких як уролог, гінеколог, ендокринолог, гастроентеролог і ультразвукову діагностику ще

• Нд: вихідний

проспект Пушкіна, 11, офіс 79. На карті

Кіровський (Центральний)

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

«Елласес» - клініка здорової шкіри. Основний напрямок медичного центру - дерматологія, що включає всі свої розділи - дерматоонкологію, дерматовенерологію, трихологію, дерматохірургію, дерматокосметологію, подологію.

Шкіра - є дзеркалом нашого здоров'я, тому часто проблеми, які ми бачимо явно, які відображаються на нашому шкірному покриві, є захворюваннями внутрішніх органів людини. У клініці «Елласес» проводять індивідуальне лікування, під наглядом фахівців клініки: медикаментозне лікування, фото, фізіотерапевтичні процедури, хірургічне лікування. Крім того тут можна отримати послуги повного профілактичного обстеження шкірного покриву.

Клініка «Ellases» пропонує:

• діагностичне обстеження, з виявленням справжніх причин захворювань шкірного покриву;
  • індивідуальне лікування;
  • профілактичне обстеження.

У центрі можливо пройти повну діагностику:

• дерматоскопію шкірного покриву;
  • тріхоскопію волосистої частини голови;
  • біопсію;
  • лабораторні дослідження;
  • ультразвукову діагностику внутрішніх органів пацієнта;
  • електрокардіограму.

У клініці можливо, як індивідуальне лікування амбулаторного характеру, так і лікування в денному стаціонарі. А також хірургічне лікування з подальшою патогістології і подальшим спостереженням до зняття з обліку.

Тут можна отримати консультацію суміжних спеціалістів:

• уролога;
  • гінеколога;
  • терапевта;
  • ендокринолога;
  • гастроентеролога;
  • кардіолога;
  • дієтолога.

Все были вежливые, все понятно рассказывали.

Светлана, 15.08.2020

Все хорошо, единственное, что клиника непонятно где находится. У них не удобное расположение.

Анатолий, 14.07.2020

Врач все объяснил, все проблемы, все разъяснил. Мне это понравилось. Назначил мне лечение. Хороший сервис.

Виктория, 11.07.2020

Не очень удобно одевать бахилы, хорошо бы поставить автомат.

Александр, 25.02.2020

Мне, не очень понравилось! Клиника была без света, так что сервиса, как такового не было. Сама консультация, меня вполне устроила.

Александр, 03.12.2019
Дивитися всі відгуки