Дніпро
Довіра

Відгуки про клініку Довіра

Клініка
add_box Акушерство Андрологія Дерматологія Кардіологія Мамологія Неврологія ... ще
Медична клініка «Довіра» являє собою новий лікувально-діагностичний комплекс для пацієнтів, в якому вони можуть якісна первинна медична допомога, консультації з провідними лікарями міста, сучасна терапія та діагностика. На базі клініки «Довіра» діє власна лабораторна база, в арсеналі її фахівців є інноваційні методики і технології терапії патологічних станів в гінекології, урології, дерматоонкології, дерматовенерології, ендокринології, кардіології та інших напрямках.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Воскресенська, 2 д, 4-й поверхна карті
Соборний м.Вокзальна
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
175 відгуків
Ніна 15 Березень 2024
В загальному все добре було у клініці. Але дуже важко знайти було цю клініку, дуже незручна локація самої клініки.
Олег 15 Березень 2024
Хороша клініка. Все пройшло чудово. Дуже хороші, привітні, уважні спеціалісти у клініці. Сподобалася клініка, пройшло все позитивно.
Злата 15 Березень 2024
Підійшла ця клініка нам повністю. Все дуже сподобалося.
Анастасія 15 Березень 2024
Сподобалася клініка, все пройшло добре.
Анатолій 13 Березень 2024
Хорошее отношение, визитом доволен.
Анастасія 13 Березень 2024
Клініка сподобалася. Все чудово пройшло.
Наталья 12 Березень 2024
Клиника хорошая, без замечаний, хороший персонал
Віталій 07 Березень 2024
Клініка хороша, зауважень до персоналу не було
Руслан 06 Березень 2024
Все супер було, дуже сподобалася клініка. Тепер буду постійним клієнтом цієї клініки.
Амелія 06 Березень 2024
Сподобалася клініка, все було доволі комфортно. У клініці дуже привітний персонал та приємні дівчата на рецепції.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right