Дніпро
Довіра

Відгуки про клініку Довіра

Клініка
add_box Акушерство Андрологія Дерматологія Кардіологія Мамологія Неврологія ... ще
Медична клініка «Довіра» являє собою новий лікувально-діагностичний комплекс для пацієнтів, в якому вони можуть якісна первинна медична допомога, консультації з провідними лікарями міста, сучасна терапія та діагностика. На базі клініки «Довіра» діє власна лабораторна база, в арсеналі її фахівців є інноваційні методики і технології терапії патологічних станів в гінекології, урології, дерматоонкології, дерматовенерології, ендокринології, кардіології та інших напрямках.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Воскресенська, 2 д, 4-й поверхна карті
Соборний м.Вокзальна
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
189 відгуків
Марія 20 Квітень 2024
Розташування клініки дуже зручне, адміністратори дуже привітні
Яна 18 Квітень 2024
Мені все дуже сподобалося.Дякую
Наталья 13 Квітень 2024
Візитом задоволена, бо кардіолог Кушнір змогла мені допомогти.
Катерина 04 Квітень 2024
Клініка хороша, зауважень до персоналу не було, єдине, в клініці було дуже жарко  і клініка знаходиться на четвертому поверсі, ліфт відсутній, літнім людям дуже тяжко піднятися на поверх
Михайло 29 Березень 2024
Хороша клініка, все пройшло добре. Дуже сподобалася ця клініка.
Варвара 27 Березень 2024
Сподобалася клініка, у клініці було гарно, чисто, привітний персонал, який допоміг в усьому розібратися. Загалом дуже хороший сервіс у цій клініці.У нас  тільки хороші відгуки залишилися про цю клініку.
Катерина 23 Березень 2024
Сподобалася клініка, добре все пройшло.
Кароліна 22 Березень 2024
В клініку зверталися вже не перший раз, все було добре, хороші спеціалісти, ми задоволені
Ігорь 21 Березень 2024
Меня всё устроило, отличная клиника.
Сергій 21 Березень 2024
Клініка дуже сподобалася. Все дуже добре пройшло.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right