Запоріжжя

Сторінка 2: УЗД-фахівці в Запоріжжі

Лікар УЗД-фахівець Котелівець  Наталія  В'ячеславівна на Doc.ua
Наталія В'ячеславівна спеціалізується на діагностиці органів та систем організму на предмет наявності патологічних відхилень, порушень, змін та новоутворень. Досконало володіє технологією доплерометрії. Виконує ультразвукову діагностику органів черевної порожнини та органів малого тазу у жінок.
Оксфорд Медікал Запоріжжя
вул. М. Гончаренко, 7на карті
Вознесеновский
Консультація
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
сб 18  трав.нд 19  трав.пн 20  трав.keyboard_arrow_right
Лікар УЗД-фахівець Цензура  Тетяна  Володимирівна на Doc.ua
Тетяна Володимирівна УЗД-фахівець. Для постановки вірного діагнозу проводить дослідження сечовивідної системи, щитовидної залози, молочних залоз. Бездоганно володіє сучасними методиками проведення УЗД-діагностики.
Оксфорд Медікал Запоріжжя
вул. М. Гончаренко, 7на карті
Вознесеновский
Консультація
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
сб 18  трав.нд 19  трав.пн 20  трав.keyboard_arrow_right
Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець, Гінеколог Кисельова Марина Миколаївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на репродуктології, акушерстві, гінекології, УЗД-діагностиці. Займається лікуванням таких захворювань, як: безпліддя, невиношування вагітності, ендометріоз, кістозні утворення яєчників, патологія ендометрію, запальні захворювання жіночої статевої сфери, гормональні порушення, захворювання, що передаються статевим шляхом, патології шийки матки, порушення менструального циклу, міома матки, клімактеричний синдром. Веде прийоми для жінок і сімейних пар
Лікар Ендокринолог, УЗД-фахівець Севумян Каріне Юріївна на Doc.ua
Севумян Каріне Юріївна — ендокринолог, фахівець з УЗД. Займається діагностикою та лікуванням: цукрового діабету (підбір цукрознижувальної терапії та інсуліну, лікування діабетичної стопи, корекція ліпідних порушень і артеріального тиску, проведенням добового моніторингу глюкози (CGM), школа самоконтролю хворих на цукровий діабет)
4.2
Лікар Проктолог, Хірург, УЗД-фахівець Корнєєва Анна Юріївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на проктології, хірургії та ультразвуковій діагностиці. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: геморой, тріщина прямої кишки, анальний свербіж
Лікар УЗД-фахівець Герасютенко Тамара Дмитрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ультразвуковій діагностиці. Проводить УЗД-діагностику: печінки, жовчного міхура, жовчних проток, підшлункової залози, селезінки, черевної порожнини, молочних залоз, щитовидної залози
Медичний центр «Фреш Мед»
м. Запоріжжя, пр. Соборний, 94на карті
Олександрівський
Лікар Алерголог, УЗД-фахівець, Пульмонолог Маркова Ганна Давидівна на Doc.ua
Анна Давидівна займається діагностикою та лікуванням гострих і хронічних захворювань алергологічного і пульмонологічного профілю
Лікар УЗД-фахівець, Невролог Маслова Ірина Геннадіївна на Doc.ua
Мотор Січ
на карті
Лікар УЗД-фахівець Іващенко Інна Вікторівна на Doc.ua
Мотор Січ
на карті
Лікар Флеболог, Судинний хірург, УЗД-фахівець Гайовий Антон Володимирович на Doc.ua
Флеболог, ангіохірург, проводить лікування хірургічного характеру при хворобах судин: розширення підшкірних вен, судинних зірочках на ногах, тяжкості і набряках в ногах, болі при навантаженнях, судомах ікроножних м'язів (зазвичай відбуваються вночі), виразках на гомілках, а також при змінах забарвлення шкіри в даній області
chevron_left 2 3
Показати ще 2 Лікаріautorenew