Запоріжжя
Приватний кабінет гінеколога Амро І.Г. «Здоров'я жінки»

Приватний кабінет гінеколога Амро І.Г. «Здоров'я жінки»

Практикуючий лікар
add_box Акушерство Гінекологія Онкологія УЗ-діагностика ... ще
Напрямки діяльності приватного кабінету гінеколога Амро І.Г. «Здоров'я жінки»: жіноча консультація; діагностика і лікування гінекологічних захворювань; консультування під час вагітності; визначення стану репродуктивного здоров'я, підготовка до вагітності і пологів; кольпоскопія, хірургічне лікування патологічних станів шийки матки з питань ендокринної гінекології та безпліддя; діагностика і лікування передпухлинних і пухлинних захворювань
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 20:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
пр. Соборний, 158, оф. №214на карті
Вознесеновский

Амро І.Г. здійснює медичну практику за спеціальністю «Акушерство та гінекологія», «Ультразвукова діагностика» на підставі Ліцензії МОЗ України АД 071063 № 43 від 18.10.2012 р.

Лікарі:

• Амро І.Г.  лікар акушер-гінеколог вищої категорії, кандидат мед. наук., доцент кафедри акушерства і гінекології ЗДМУ, лікар ультразвукової діагностики, онкогінеколог.
  • Кузовова Вікторія Євгенівна  лікар акушер-гінеколог вищої категорії, стаж роботи більше 20 років.

Напрямки діяльності:

Жіноча консультація:

• Проведення профілактичних оглядів жіночого населення з метою раннього виявлення гінекологічних та онкологічних захворювань.
  • Диспансеризація гінекологічних хворих згідно зі стандартами надання медичної допомоги, включаючи реабілітацію.
  • Виявлення встановлення медичних показань і напрямок вагітних жінок і гінекологічних хворих до відповідних лікувальних установ для отримання спеціалізованої медичної допомоги.
  • Консультування і надання послуг з питань охорони репродуктивного здоров'я, застосування сучасних методів профілактики абортів, підготовки до вагітності та пологів.
  • Попередження і раннє виявлення ускладнень вагітності та пологів, післяпологового періоду.
  • Спеціалізований прийом з питань патології шийки матки, проведення кольпоскопії, при необхідності виконання біопсії з патологічної ділянки та радіохвильове лікування патології шийки матки, а саме радіохвильову  абляцію,  ексцизію та конізацію шийки матки.

Спеціалізовані прийоми:

• з невиношування вагітності;
  • з гінекологічної ендокринології;
  • з планування сім'ї;
  • з приводу безпліддя;
  • з діагностики та лікування передпухлинних та пухлинних захворювань.
Полина 07 Липень 2023
Візитом залишилась повністю задоволена. Рекомендую.