Запоріжжя

Онкологи в Запоріжжі

Сьогодні, 27 Квітня
Лікар Онколог, Хірург, Мамолог, Хірург-онколог Лузан Павло Вікторович на Doc.ua
Врач-хирург, онколог высшей категории, выполнил свыше 5 000 операций, специализируется на хирургии заболеваний онкологического профиля: молочной железы, мягких тканей, щитовидки и т.д.
Лікар Нейрохірург, Онколог Тяглий Сергій Васильович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на онкології і нейрохірургії. Проводить огляд та опитування пацієнта, виявлення причин і факторів ризику захворювання, призначення необхідних обстежень і лікування згідно доказової медицини з подальшим контролем. Веде прийом для дорослих і дітей
Медичний центр Совт
вул. Василя Сергієнко, 13на карті
Хортицкий
Лікар Мамолог, Онколог Мусін Іван Іванович на Doc.ua
Іван Іванович працює онкологом з 1966 р., володіє величезним клінічним досвідом, пріоритетний напрямок роботи - раннє виявлення і ефективна терапія доброякісних новоутворень грудних залоз - мастопатій.
Юліс
вул. Леоніда Жаботинського, 32 (біля перинатального центру)на карті
Вознесеновский
Лікар Радіолог, Онколог Левик Олена Миколаївна на Doc.ua
Левик Олена Миколаївна
Левик Олена Миколаївна - фахівець в області онкохірургії, хірургії, радіології. Проводить комплексний огляд пацієнта, уважно підходить до проблеми і діагностує патологічні стани. У своїй роботі застосовує сучасні методи лікування та діагностики. Асистент кафедри онкології та онкохірургії Запорізького державного медичного університету.
Лікар Онколог Продченко Юлія Іванова на Doc.ua
Юлія Іванівна - досвідчений лікар-онколог, спеціалізується на лікуванні широкого спектра онкологічних захворювань. Проводить комплексний огляд пацієнта, уважно підходить до проблеми і діагностує патологічні стани. У своїй роботі застосовує сучасні методи лікування та діагностики
Лікар Онколог, Хірург Колесник Іван Петрович на Doc.ua
Колесник Іван Петрович
Колесник Іван Петрович консультує в області онкохірургії, загальної та судинної хірургії. Проводить комплексний огляд пацієнта, уважно підходить до проблеми і діагностує патологічні стани. У своїй роботі застосовує сучасні методи лікування та діагностики
Лікар Онколог Каджоян Артем Валерійович на Doc.ua
Каджоян Артем Валерійович
Каджоян Артем Валерійович - фахівець в області онкології, онкохірургії, торкальної хірургії. Проводить комплексний огляд пацієнта, уважно підходить до проблеми і діагностує патологічні стани. У своїй роботі застосовує сучасні методи лікування та діагностики. Асистент кафедри онкології та онкохірургії Запорізького державного медичного університету.
Лікар Онколог Гиріна Мирослава Вікторівна на Doc.ua
Гиріна Мирослава Вікторівна консультує як лікар-онколог. Проводить комплексний огляд пацієнта, уважно підходить до проблеми і діагностує патологічні стани. У своїй роботі застосовує сучасні методи лікування та діагностики.
Лікар Хірург, Онколог Семідоцький Олександр Олександрович на Doc.ua
Мотор Січ
на карті
Лікар Онколог Крохмальна Олена Романівна на Doc.ua
Лікар-онколог другої категорії діагностує доброякісні та злоякісні пухлинні утворення в організмі. У лікуванні використовує сучасні терапевтичні методики та підходи
Показати ще 2 Лікаріautorenew