Дніпро
Лікар Мамолог, Онколог, Хірург Приходько Сергій Андрійович на Doc.ua

Відгуки про Приходько Сергій Андрійович

Кваліфікований онкохірург, спеціалізується на діагностуванні та лікуванні онкології різної локалізації. Здійснює хірургію гострих і хронічних патологій, лікування онкопроцесу спинного, головного і кісткового мозку, лімфатичної системи, грудної порожнини, раку шкіри, пухлин центральної нервової системи, доброякісних утворень.

Перевірені відгуки про лікаря 38 відгуків

Олена 03 Квітень 2024
Чудовий, професійний лікар, відповів на всі запитання, дав необхідні рекомендації. Я задоволена на всі сто відсотків прийомом. Дуже хороший лікар, дуже ввічливий, все як має бути
Валерій 25 Березень 2024
 Сподобався візит. Гарний, кваліфікований лікар.
Олександр 14 Лютий 2024
Все добре пройшло. Дуже чудовий прийом. Лікар дуже хороший, кваліфікований, компетентний у своїй справі. Все супер було. Залишився задоволеним даним візитом у цього лікаря.
Альона 12 Лютий 2024
Консультація пройшла чудово, все сподобалося.
Юлия 15 Грудень 2023
Доктора мне рекомендовали, отзывы о докторе хорошие. Мне понравился врач как специалист, все объяснил мне по моей проблеме и мою ситуацию, успокоил меня, я довольна
Юлия 25 Жовтень 2023
Я ходжу до цього лікаря не перший раз і я дуже ним задоволена, Лікар проводив мені міні операцію дуже якісно. Тому я дуже задоволена його роботою та професійністю.
Оксана 27 Вересень 2023
Мені дуже сподобався прийом, лікар відповів на всі мої питання
Наталія 31 Липень 2023
Лікар кваліфікована відповідав на всі мої запитання, надав корисні поради. Надалі буду до нього звертатись, дуже сподобався як фахівець та як людина
Інна 26 Липень 2023
Консультація пройшла добре.