Софіївська Борщагівка

Сторінка 9: Приватні лікарі в Софіївській Борщагівці

Дивитись клініки в Софіївській Борщагівці
Сьогодні, 30 Квітня
Лікар Сімейний лікар Хаджі Олег Михайлович на Doc.ua
Лікар загальної практики спеціалізується на сімейній медицині. Займається лікуванням захворювань серцево-судинної, дихальної, травної, сечостатевої систем у пацієнтів старше 3-х років. Має спеціалізацію по загальнооздоровчому масажу
Лікар Невролог Карпенко Зоя Михайлівна на Doc.ua
Доктор займається наглядом і лікуванням пацієнтів з неврологічними розладами, затримкою психомовного розвитку, головними болями, вертеброгенними синдромами (грижі, протрузії, гемангіоми), радікудопатіі), і т.д.
Лікар Сімейний лікар, Терапевт Соколовська Олена Сергіївна на Doc.ua
Діагностує і лікує порушення в роботі наступних органів і систем: серцево-судинної, травної, сечовидільної, органів дихання. Спеціалізується також на лікуванні хвороб крові, ревматичних і ендокринологічних захворювань. Усуває розлади обміну речовин, коригує масу тіла.
Лікар Терапевт, Гастроентеролог Лесняк Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Ірина Анатоліївна діагностує і лікує такі захворювання і патології, як: бронхіальна астма, грип, ГРЗ, алергія, отруєння харчовими продуктами, анемія та ін. Лікар володіє техніками надання невідкладної допомоги. До кожного пацієнта шукає індивідуальний підхід, щоб лікування було максимально комфортним
Без районум. Житомирська
Лікар Андролог, Сексолог, Уролог, УЗД-фахівець Манжура Олександр Іванович на Doc.ua
Лікар уролог, андролог, сексолог. Має багаторічний досвід в лікуванні інфекцій, що передаються статевим шляхом, в тому числі ускладнених випадків. Проводить діагностику і лікування захворювань статевої сфери чоловіків.
Альфа Клінік
с. Софиевская Борщаговка, ЖК София Киевская, ул. Чубинского, 8Ана карті
Лікар Невролог, Педіатр Щувайло Діна Олександрівна на Doc.ua
Діна Олександрівна веде прийом дітей з народження, проводить консультації і профогляд здорових дітей, передчасно народжених, з вродженими вадами розвитку центральної нервової системи, а також лікує головний біль різного генезу, мігрень, втрати свідомості, судоми різного генезу, скелетні, м'язові болі
Лікар Сімейний лікар Орлова Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Тетяна Володимирівна займається лікуванням інфекційних захворювань, гострих респіраторних вірусних інфекцій, захворювань ЛОР-органів, кишкових інфекцій, дерматитів, бронхіту, пневмонії. Виконує імунопрофілактику. Веде прийом дорослих і дітей
Лікар Ендокринолог, Терапевт Голенок Вікторія Валеріївна на Doc.ua
Лікар-ендокринолог, терапевт займається виявленням та лікуванням хвороб внутрішніх органів, дихальних шляхів, алергічних проявів. Спеціалізується на лікуванні патологій щитовидної залози, порушень роботи наднирників і гіпофіза, гормональні збої. Підбирає комплексну терапію
Амеда на Софіївській Борщагівці (ЖК Софія)
Як терапевт консультація 480 грн.
вул. Південна, 7на карті
Без району
Амеда на Софіївській Борщагівці (ЖК Барселона)
Як терапевт консультація 480 грн.
вул. Петровська, 1на карті
Лікар Гематолог, Педіатр Зінчук Альона Василівна на Doc.ua
Лікар-педіатр веде дітей від народження до 18 років, проводить імунопрофілактику. Спеціалізується на дитячій гематології. Лікує респіраторні захворювання, дитячі інфекційні хвороби, гострі кишкові інфекції, захворювання крові
Добробут на Софії
Консультація дитячого гематолога - 870 грн. Консультація дитячого лікаря-фахівця в приймальному відділенні - 880 грн.
Лікар Терапевт, Ендокринолог Голенюк Вікторія Валеріївна на Doc.ua
Лікар-ендокринолог і терапевт приймає пацієнтів з ендокринними порушеннями. Проводить діагностику та профілактику захворювань щитовидної залози, займається лікуванням гормональних розладів, в тому числі у вагітних жінок. Також доктор консультує з питань дієтології, дає рекомендації по харчуванню
Амеда на Софіївській Борщагівці (ЖК Софія)
Консультація первинна терапевта 480 грн; повторна 440 грн. Консультація ендокринолога 589 грн; повторна 480 грн.
вул. Південна, 7на карті