Софіївська Борщагівка

Сторінка 13: Приватні лікарі в Софіївській Борщагівці

Дивитись клініки в Софіївській Борщагівці
Лікар Дерматолог, Трихолог, Дерматовенеролог Ель-Голам Максим Жозефович на Doc.ua
Лікар-дерматовенеролог спеціалізується на лікуванні дерматологічних, трихологічних, дерматоонкологічних і венеричних захворювань. Проводить дерматоскопію і трихоскопію. Виконує видалення доброякісних шкірних новоутворень
Лікар Уролог Комар Сергій Петрович на Doc.ua
Комар Сергій Петрович
Лікар другої категорії
Сергій Петрович спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань урологічного профілю. Займається лікуванням циститу, епідидиміту, простатиту, сечокам'яної хвороби, уретриту. Проводить різні лікувально-діагностичні маніпуляції
МЦ «МЕДИЧНА ДОПОМОГА»
с. Софиевская – Борщаговка, переулок Бархатный 2на карті
Лікар Сімейний лікар, Кардіолог Денисенко Вікторія Василівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині і кардіології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику. Лікує захворювання і патології такі, як: грип, бронхіт, ішемічна хвороба серця, риніт. Веде прийом для дітей від 10 років
МЦ «МЕДИЧНА ДОПОМОГА»
с. Софиевская – Борщаговка, переулок Бархатный 2на карті
Лікар Кардіолог, Ревматолог Куць Зінаїда Миколаївна на Doc.ua
Зінаїда Миколаївна займається лікуванням і діагностикою патологій серцево-судинної системи, ревматологічних захворювань, розшифровує ЕКГ, проводить функціональну діагностику пацієнтів.
Лікар Кардіолог, Терапевт Горда Катерина Володимирівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапії та сімейній медицині. Веде прийом і лікування амбулаторних пацієнтів терапевтичного профілю. Допомагає при гострому коронарному синдромі, гіпертонічних кризах, стабільній стенокардії, кардіоміопатії. Виконує всі необхідні діагностичні процедури (ЕКГ під навантаженням, добовий моніторинг артеріального тиску за Холтером і ін.)
Лікар Отоларинголог Болоткін Юрій Петрович на Doc.ua
41рік досвіду
Лікар-оториноларинголог (вища категорія), проводить на ЛОР-органах оперативні втручання, лікування патологій вуха, носа, глотки (отиту, сенсоневральної приглухуватості, риніту, фарингіту). Надає невідкладну оториноларингологічне допомогу в умовах амбулаторії та стаціонару.
Лікар Дерматовенеролог, Трихолог Дмитрієва Лілія Костянтинівна на Doc.ua
Дерматовенеролог проводить огляд, діагностику і лікування дерматологічних захворювань. Видаляє бородавки, папіломи, використовуючи методи кріодеструкції і електроексцизії. Для лікування захворювань застосовує також кріомасаж, мезотерапію і плазмоліфтинг. Оглядає пацієнтів як трихолог і призначає відповідне лікування. Лікує вірусні захворювання шкіри та інфекції, що передаються статевим шляхом.
4.5
Лікар Лікар функціональної діагностики, Терапевт Юськова Ольга Володимирівна на Doc.ua
Ольга Володимирівна спеціалізується на діагностиці, лікуванні та супроводі пацієнтів із захворюваннями травної, серцево-судинної, сечовидільної систем, органів дихання, суглобів і вегетативних дисфункцій. Лікар проводить УЗД серця і розшифровує результати дослідження
4.3
Лікар Терапевт Рябчук Людмила Василівна на Doc.ua
До компетенції доктора входить лікування захворювання шлунково-кишкового тракту і дихальної системи
Амеда на Софіївській Борщагівці (ЖК Барселона)
вул. Петровська, 1на карті
Виклик додому
4.3
Лікар Акушер-гінеколог Мауль Інна Ігорівна на Doc.ua
Інна Ігорівна займається діагностикою та лікуванням проблем із зачаттям, виконує профілактику гіперпластичних процесів ендометрія, аденомикоза, корекцію порушень менструального циклу. Веде прийом вагітних пацієнток. Застосовує радіохвильової і аргоноплазменной методи лікування жіночих статевих органів