Софіївська Борщагівка

Дивитись клініки в Софіївській Борщагівці
Сьогодні, 30 Квітня
Лікар Отоларинголог Шишук Олег Іванович на Doc.ua
1рік досвіду
Лікар спеціалізується на дитячій отоларингології. Проводить промивання зовнішнього слухового ходу; продування слухової труби по Політцеру; промивання лакун піднебінних мигдаликів; туалет носа; промивання придаткових пазух по Проетцу (зозуля)
Амеда на Софіївській Борщагівці (ЖК Барселона)
вул. Петровська, 1на карті
Лікар Педіатр Бабиченко Клавдия Васильевна на Doc.ua
Лікар має більше 30 років активної медичної практики. Проводить клінічний огляд пацієнта (огляд, пальпація, аускультація), пульсоксиметр, вимір артеріального тиску, отоскопію, вакцинацію. Лікує анемію, артрит, атопічний дерматит, бронхіт, жовтяниця, ГРЗ (ГРВІ)
Лікар Хірург Маркін Сергій Евгенович на Doc.ua
Маркін Сергій Евгенович
Доктор спеціалізується на хірургії. Проводить ургентні та планові хірургічні втручання на органах черевної порожнини (апендектомія, холецистектомія, операції на шлунку, тонкому і товстому кишечнику, підшлунковій залозі), комбіновані флебектоміі. Веде прийом для дітей з 6-ти років
Лікар УЗД-фахівець, Хірург Пінчук Олександр Миколайович на Doc.ua
Досвідчений дитячий хірург проводить хірургічні операції пацієнтам з такими захворюваннями: гострий апендицит, пупкова грижа, пахова грижа, фімоз, варикоцеле, водянка яєчок, врослий ніготь, видаляє пухлини м'яких тканин
Добробут на Софії
вул. Яблунева, 26на карті
Без районум. Житомирська
Лікар Хірург, Онколог, Мамолог, Проктолог, УЗД-фахівець Бураков Вадим Ігорович на Doc.ua
Лікар-хірург спеціалізується на загальній хірургії (хірургія м'яких тканин, абдомінальна хірургія), проводить лапароскопічні операції. Займається діагностичною ультразвуковою діагностикою м'яких тканин, органів черевної порожнини і заочеревинного простору, інтервенціями під контролем УЗД (пункції, біопсії)
Добробут на Софії
Комплексна консультація проктолога (включаючи ректороманоскопію і аноскопію) - 1300 грн.
вул. Яблунева, 26на карті
Без районум. Житомирська
Лікар  Коцюба Ольга Леонідівна на Doc.ua
Коцюба О. Л. має понад 14 років роботи терапевтом, сімейним лікарем. Проводить консультативний прийом, огляд, встановлення діагнозу. Лікує такі захворювання, як: хвороби кровоносної системи, гострі респіраторні вірусні інфекції, захворювання серцево-судинної системи, неврологічні хвороби та ін.
Альфа Клінік
с. Софиевская Борщаговка, ЖК София Киевская, ул. Чубинского, 8Ана карті
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Фастовець  Яна Валеріївна на Doc.ua
Яна Валеріївна акушер-гінеколог найвищої категорії. Спеціалізується на лікуванні захворювань жіночої статевої сфери (гострі та хронічні запальні захворювання органів малого тазу). Також лікар компетентна у питаннях гінекологічної ендокринології, проводить узд та діагностику.
Медичний центр ADONIS на Софіївській Борщагівці
Київська обл. Софіївська Борщагівка, вул. Академіка Шалімова, 90на карті
Лікар Отоларинголог Кужель Оксана Віталіївна на Doc.ua
Оксана Віталіївна - отоларинголог (ЛОР). Займається діагностикою та лікуванням гострих та хронічних захворювань вуха, горла, носа; консервативним лікуванням зовнішніх дихальних шляхів; розробкою схеми лікування для пацієнтів в умовах денного стаціонару та їх подальшого ведення.
Лікар Офтальмолог Анаймановіч Олена Олегівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань очей, очних патологій, що супроводжуються зниженням гостроти зору, інфекційних захворювань очей у пацієнтів дитячого віку. Олена Олегівна проводить сучасну діагностику, корекцію, апаратне лікування пацієнтів за індивідуальною схемою
Лікар Імунолог Трофимова Марина Ігорівна на Doc.ua
Лікар є фахівцем в імунології, проводить діагностику і лікування вірусних захворювань, тривалий субфебрилітет та ін. Для професійного вдосконалення регулярно відвідує тематичні медичні курси і тренінги