Софіївська Борщагівка

Сторінка 7: Приватні лікарі в Софіївській Борщагівці

Дивитись клініки в Софіївській Борщагівці
Сьогодні, 30 Квітня
Лікар Неонатолог, Педіатр, Гастроентеролог Фоміна Ольга Олексіївна на Doc.ua
Лікар педіатр-неонатолог і гастроентеролог, лікує захворювання органів дихання, веде дітей раннього віку. Проводить вакцинацію, венепункції, забір аналізів і інтенсивну терапію
Лікар Офтальмолог Кафарена Олена Володимирівна на Doc.ua
Дитячий лікар, який спеціалізується на лікуванні та профілактиці гострих ран патології органу зору, амбліопії і косоокості, а також корекції аномалій рефракції (міопія, гіперопія, астигматизм). Регулярно бере участь в науково-практичних конференціях для офтальмологів.
Лікар Педіатр Харитонова Марина Миколаївна на Doc.ua
Марина Миколаївна - кваліфікований фахівець, який має значний досвід спостереження дітей з народження до 18 років. Проводить педіатричний прийом, консультації по догляду та вакцинації дітей, лікування основних проблем періоду новонародженості (жовтяниці, кандидоз, попрілості, мокнучий пупок і ін.)
Лікар Отоларинголог Стоянов Едуард В'ячеславович на Doc.ua
Лікар вищої категорії Стоянов Едуард В'ячеславович, має значний досвід роботи в області отоларингології. Проводить консультативні прийоми, профогляди і фізіотерапевтичне лікування хронічних захворювань ЛОР-органів, в тому числі безпункційне лікування гострих і хронічних синуситів, риносинуситів. Веде прийом дітей від 2-х років
Амеда на Софіївській Борщагівці (ЖК Барселона)
вул. Петровська, 1на карті
Без району
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог Фененко Вікторія Сергіївна на Doc.ua
Доктор Фененко В.С. є оперуючим гінекологом, фахівцем з терапії всього спектра гінекологічних патологій, ведення ускладненої вагітності з екстрагенітальною патологією, УЗД та ін.
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Генетик Крючков Костянтин Юрійович на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, фахівець перинатальної генетики. Надає послуги з планування і спостереження вагітності (нормальної і з наявністю патологій). Займається лікуванням захворювань шийки матки, запальних захворювань жіночої статевої системи, порушень менструального циклу
Без району
Лікар Гастроентеролог, Кардіолог, Терапевт Буяновський Руслан Васильович на Doc.ua
Досвідчений лікар-кардіолог, ревматолог, гастроентеролог, терапевт. Проводить велоергометрію, добове моніторування артеріального тиску, ехокардіографію, ведення пацієнтів з артритом, подагрою, лихоманкою неясного генезу, захворюваннями кардіологічного і гастроентерологічного профілю
Добробут на Софії
Консультація ревматолога експерта напрямку для дорослих в клініці - 1150 грн.
вул. Яблунева, 26на карті
Без районум. Житомирська
Лікар Уролог Головкевич Віктор Володимирович на Doc.ua
Головкевич Віктор Володимирович
Дитячий уролог спеціалізується на малоінвазивній та реконструктивно-пластичної косметичній урології вроджених вад розвитку у дітей. Проводить діагностику і лікування запальних процесів в сечостатевих органах, аномалій розвитку сечового міхура, нирок і статевих органів, нейрогенних дисфункцій сечового міхура і ін.
Добробут на Софії
вул. Яблунева, 26на карті
Без районум. Житомирська
Лікар Хірург, Травматолог, Ортопед Петровська Мирослава Юріївна на Doc.ua
Лікар займається організацією і проведенням малоінвазивних оперативних втручань при видаленні сторонніх тіл, кліщів, фурункулів, карбункулів, а також для лікування гнійних захворювань кисті, пальців і нігтів
Лікар Лікар функціональної діагностики, Кардіоревматолог, Кардіолог Гіносян Гаяне Овсепівна на Doc.ua
Лікар-кардіолог, основна спеціалізація - консультативний прийом, діагностика і лікування кардіологічних захворювань у дітей. Виконує ехокардіографію. Дотримується думки, що треба лікувати хворого, а не хворобу, і розглядати організм як нерозривне ціле з усіма його медичними та психологічними особливостями. Бере активну участь в медичних семінарах і конференціях, системно підвищує свою кваліфікацію, бере участь в проектах щодо здорового способу життя, є фахівцем в області гомеопатії
Медичний центр ADONIS на Софіївській Борщагівці
Київська обл. Софіївська Борщагівка, вул. Академіка Шалімова, 90на карті