Софіївська Борщагівка

Сторінка 10: Приватні лікарі в Софіївській Борщагівці

Дивитись клініки в Софіївській Борщагівці
Сьогодні, 30 Квітня
Лікар Педіатр Вороніна Вікторія Вікторівна на Doc.ua
Кваліфікований лікар-педіатр приймає пацієнтів віком від 0 до 18 років. Здійснює спостереження за новонародженими дітьми, дає консультації по догляду та вигодовуванню. Виконує діагностику і лікування соматичної та інфекційної патології у дітей раннього віку, лікує поширені захворювання органів легеневої системи
Лікар Педіатр Земко Тетяна Анатоліївна на Doc.ua
Доктор є кваліфікованим педіатром з багаторічним стажем. Веде спостереження за фізичним і нервово-психічним розвитком дітей першого року життя. Надає невідкладну і екстрену допомогу пацієнтам, консультує з питань імунопрофілактики та вакцинації
Прайм-плюс в Софіївській Борщагівці
с. Софиевская Борщаговка, ул. Сагайдачного, 15на карті
Виклик додому
Лікар Отоларинголог Квасницький Ігор Борисович на Doc.ua
Ігор Борисович спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань ЛОР-органів у дорослих і дітей. Проводить хірургічне та консервативне лікування ЛОР-патологій, ендоскопічні дослідження та оперативне втручання на ЛОР-органах, видалення сторонніх тіл з вуха, горла, носа
Добробут на Софії
Консультація англомовного лікаря для дітей - 1100 грн.
Лікар Отоларинголог Супрун Наталія Іванівна на Doc.ua
Лікар-отоларинголог має більше 25-ти років практичного досвіду лікування захворювань носоглотки, вух. Надає допомогу пацієнтам з хронічними ринітами, аденовірусними інфекціями гострої форми, тонзилітами, ускладненими отитами. Виконує видалення новоутворень і витягання чужорідних предметів з ЛОР-органів
Лікар Отоларинголог Рискаль Тетяна Анатоліївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на лікуванні та діагностиці захворювань ЛОР-органів у дорослих і дітей. Володіє ендоскопічними методами дослідження в отоларингології. Для підвищення кваліфікації регулярно проходить професійні курси та тренінги.
Лікар Стоматолог Масонцев Максим Олександрович на Doc.ua
Лікар-стоматолог, виконує повний комплекс процедур з терапевтичної, оперативної та ортопедичної стоматології.
Стоматологія
с. Софиевская Борщаговка, ул. Леси Украинки 20, Стоматология (вход со двора)на карті
Лікар Терапевт, Гастроентеролог Сіра Ганна Анатоліївна на Doc.ua
Анна Анатоліївна займається діагностикою та терапією внутрішніх хвороб, реєструє і інтерпретує ЕКГ, розробляє індивідуальні дієти, в тому числі і детокс-дієти. Займається лікуванням гострих респіраторних інфекцій верхніх дихальних шляхів, нижніх дихальних шляхів, серцево-судинних захворювань, гастроентерологічних патологій і ін.
Лікар Уролог Куценко Максим Валерійович на Doc.ua
Лікар-уролог проводить діагностику і лікування запальних захворювань сечовивідної системи, доброякісної гіперплазії передміхурової залози, сечокам'яної хвороби та інших патологій в сфері урології. Також доктор спеціалізується на онкоурології (пухлини нирок, простати, сечового міхура)
Амеда на Софіївській Борщагівці (ЖК Софія)
вул. Південна, 7на карті
Виклик додому
Лікар Косметолог, Дерматолог Рєзніченко Юліана Сергіївна на Doc.ua
Лікар проводить процедури для очищення, поліпшення стану і омолодження шкіри: біоревітаіизацію, мезотерапію, контурну пластику, біорепарацію, чищення, пілінги, хіромассаж.
Лікар Дерматовенеролог Ніщімна Ірина Олександрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дерматовенерології. Проводить консультативний прийом, дерматоскопію новоутворень шкіри, видалення доброякісних новоутворень шкіри (папілом, бородавок) радіохвильовим методом, кріодеструкцію. Лікує такі захворювання і патології, як: акне, розацеа, себорейний дерматит, алопеція, псоріаз, екзема