Одеса

Сторінка 2: Трихологи Одеси

Лікар Трихолог Єрмошкіна Марина Сергіївна на Doc.ua
Спеціалізується на діагностиці та лікуванні широкого спектра хвороб волосся і шкіри голови. Здійснює терапію всіх видів випадання і порідіння волосся, допомагає позбутися від себореї і лупи. Використовує сучасні методи лікування, в тому числі ін'єкційні, виконує підбір професійних профілактичних засобів для самостійного догляду.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Косметолог, Трихолог, УЗД-фахівець Журик Вікторія Вікторівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар працює в декількох напрямках. Напрямки роботи Вікторії Вікторівни: косметологія обличчя та тіла, гінекологія, трихологія. Спеціалізація в гінекології та косметології дозволяє виявити зв'язок між дерматологічними проблемами і гінекологією. Вікторія Вікторівна проводить терапевтичний прийом зі збором анамнезу, при потребі діагностує порушення функцій шкіри за допомогою дерматоскопія і проводить процедури, спрямовані на поліпшення стану: біоревіталізацію, плазмоліфтинг, мезотерапію.
Лікар Дерматолог, Косметолог, Трихолог Дроздова Вікторія Владиславівна на Doc.ua
Вікторія Владиславівна займається лікуванням і діагностикою дерматологічних захворювань. Також спеціалізується на косметології та трихології
Лікар Трихолог Чиж Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
В роботі лікар керується сучасними методами діагностики і лікування хвороб волосся і шкіри волосистої частини голови, використовує інноваційні техніки і лікарські препарати з доведеною ефективністю для терапії. Займається вирішенням проблем, пов'язаних з посиленим саловідділенням внаслідок порушення нейроендокринної регуляції функцій сальних залоз шкіри. Проводить лікування специфічних захворювань, як трихоптилоз і остиофолікулит
Лікар Косметолог, Трихолог, Дерматовенеролог Бзіта Олена Анатоліївна на Doc.ua
Олена Анатоліївна лікар дерматовенеролог, косметолог вищої категорії. Проводить діагностику і лікування патологій шкірних покривів, захворювань волосся і шкіри волосистої частини голови. Володіє техніками апаратної косметології, beauty-процедур для обличчя і тіла.
Лікар Трихолог, Дерматовенеролог Толстоног Світлана Валеріївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Світлана Валеріївна — дерматовенеролог, трихолог. Займається діагностикою та лікуванням захворювань шкіри, волосся, нігтів. Виявляє причини випадіння волосся і розробляє схему лікування даної патології