Одеса

Сторінка 2: Трихологи в Одесі

Лікар Трихолог Єрмошкіна Марина Сергіївна на Doc.ua
Спеціалізується на діагностиці та лікуванні широкого спектра хвороб волосся і шкіри голови. Здійснює терапію всіх видів випадання і порідіння волосся, допомагає позбутися від себореї і лупи. Використовує сучасні методи лікування, в тому числі ін'єкційні, виконує підбір професійних профілактичних засобів для самостійного догляду.
АМД Лабораторії
вул. Пастера, 42на карті
Лікар Трихолог Чиж Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Чиж Ірина Анатоліївна
Лікар другої категорії
В роботі лікар керується сучасними методами діагностики і лікування хвороб волосся і шкіри волосистої частини голови, використовує інноваційні техніки і лікарські препарати з доведеною ефективністю для терапії. Займається вирішенням проблем, пов'язаних з посиленим саловідділенням внаслідок порушення нейроендокринної регуляції функцій сальних залоз шкіри. Проводить лікування специфічних захворювань, як трихоптилоз і остиофолікулит
АМД Лабораторії
вул. Пастера, 42на карті
Приморський
Лікар Дерматовенеролог, Венеролог, Дерматолог, Дерматоонколог, Дерматохірург, Трихолог Закриничний Сергій Михайлович на Doc.ua
Доктор веде прийом у власній приватній клініці Область професійної діяльності фахівця - комплексна допомога в діагностиці та лікуванні захворювань шкіри, волосся,нігтів,, онкодерматологогія, дерматохірургія, інфекційних захворювань статевих органів (включаючи венеричні).
Приватний кабінет доктора Закриничного С.М.
Прийом Пн-Пт з 08:00 до 16:00 . Субота з 11:30 до 16:00.
вул. Раскидайлівська 67 Б, ЖК Пространствна карті
Виклик додому
Консультація
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
чт 02  трав.пт 03  трав.сб 04  трав.keyboard_arrow_right
Немає доступних слотів для запису
Лікар Трихолог, Косметолог, Гінеколог, Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Журик Вікторія Вікторівна на Doc.ua
Лікар працює в декількох напрямках. Напрямки роботи Вікторії Вікторівни: косметологія обличчя та тіла, гінекологія, трихологія. Спеціалізація в гінекології та косметології дозволяє виявити зв'язок між дерматологічними проблемами і гінекологією. Вікторія Вікторівна проводить терапевтичний прийом зі збором анамнезу, при потребі діагностує порушення функцій шкіри за допомогою дерматоскопія і проводить процедури, спрямовані на поліпшення стану: біоревіталізацію, плазмоліфтинг, мезотерапію.
Клініка «Мерілайф» на Глушка
вул. Глушко, 8на карті
Київський
Лікар Дерматолог, Косметолог, Трихолог Дроздова Вікторія Владиславівна на Doc.ua
Вікторія Владиславівна займається лікуванням і діагностикою дерматологічних захворювань. Також спеціалізується на косметології та трихології
Arden medical center в Одесі
вул. Дерибасівська, 9на карті
Приморський
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог, Трихолог, Косметолог Сідько Інна Юріївна на Doc.ua
4.5
Лікар Дерматовенеролог, Трихолог Соручан Юлія Олександрівна на Doc.ua
Молодий спеціаліст, який постійно вдосконалює свої професійні навички. Лікар займається діагностикою та лікування дерматовенерологічних та трихологічних захворювань та патологій.
4.2
Лікар Трихолог, Онколог, Косметолог, Дерматолог Чатковська-Цибуля Віолетта Олександрівна на Doc.ua
Віолетта Олександрівна - лікар-дерматокосметолог, онколог, трихолог, лазеротерапевт. Спеціалізується на проведенні таких процедур, як біоревіталізація, контурна пластика, мезотерапія обличчя, тіла і волосся, лазерне фракційне омолодження, хімічні пілінги, smas-ліфтинг.
1.2
Лікар Гінеколог, Трихолог, Косметолог, Дерматолог Ісаєва Марта Атхоевна на Doc.ua
Марта Атхоївна лікар вищої кваліфікаційної категорії, дерматокосметолог, гінеколог, трихолог, лазеротерапевт. Проводить біоревіталізацію, контурну і об'ємну пластику обличчя, мезотерапію обличчя та волосся, профілактику акне, плазмоліфтінг, лазерну епіляцію, доглядові процедури, видалення новоутворень на обличчі і тілі та ін.
chevron_left 2 3
Показати ще 7 Лікаріautorenew