4.5

Відгуки про лікаря Чиж Ірина Анатоліївна

Лікар другої категорії
8 років досвіду
Дорослі
В роботі лікар керується сучасними методами діагностики і лікування хвороб волосся і шкіри волосистої частини голови, використовує інноваційні техніки і лікарські препарати з доведеною ефективністю для терапії. Займається вирішенням проблем, пов'язаних з посиленим саловідділенням внаслідок порушення нейроендокринної регуляції функцій сальних залоз шкіри. Проводить лікування специфічних захворювань, як трихоптилоз і остиофолікулит
АМД Лабораторії
ул. Пастера, 42на карті
Приморский
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Сб 24 Липень Нд 25 Липень Пн 26 Липень
4.5
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
18 Відгуки
Алина 25 Грудень 2020
Не назначила никаких клинических анализов. Без них поставила диагноз. Врач назначает препараты только их клиники, на которых нет ни названия, ни состава препарата. Очень недовольна визитом.
Александра 29 Листопад 2019
Очень хороший специалист, мне понравилось.
Максим 16 Квітень 2018
Очень доволен. Буду заниматься лечением.
Юлия 14 Лютий 2018
Ирина Анатольевна опытный и приятный врач. Консультация хорошая. У меня нет никаких претензий. Спасибо, что помогли в решении проблемы с волосами! Всем советую!
Ирина 26 Січень 2018
Врач Чиж И.А. очень приятная, все рассказала, все объяснила, поставила диагноз и назначила терапию! Все четко и понятно, без замыливания глаз. Плюс недорогая консультация и цены на лечение приемлемые. Так же мне понравилось отношение ассистента и администратора. Все на уровне!
Виктория 13 Грудень 2017
Все хорошо было.
Татьяна 29 Листопад 2017
Мы остались очень довольны.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Одеса