Одеса

Дитячі Стоматологи в Одесі

Сьогодні, 23 Квітня
Лікар Стоматолог, Ортодонт Площінська  Ольга  Олександрівна на Doc.ua
Лікар Площінська Ольга Олександрівна – кваліфікований лікар-ортодонт та дитячий лікар-стоматолог, лектор учбового центру PearlStom, член ассоціації ортодонтів України.
Клініка Регенеративної Стоматології Geneva
вул. Базарна, 92на карті
Консультація 600 грн
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
вт 23  квіт.ср 24  квіт.чт 25  квіт.keyboard_arrow_right
Лікар Стоматолог Односумов Євгеній Анатолійович на Doc.ua
21год опыта
Євген Анатолійович проводить повний перелік терапевтичних заходів для усунення захворювань зубів і пародонту. Займається протезуванням за допомогою знімних, металокерамічних конструкцій, гігієною порожнини рота, володіє різними методиками відбілювання зубів.
Стоматологія на Сегедській
вул. Сегедська, 8на карті
Виклик додому
Консультація 500 грн
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
вт 23  квіт.ср 24  квіт.чт 25  квіт.keyboard_arrow_right
Лікар Стоматолог Прокоф'єва Світлана Сергіївна на Doc.ua
Стоматолог, приймає дорослих пацієнтів і дітей, проводить художні реставрації, протезування, а також відбілювання зубів. Вирішує такі медичні проблеми: гінгівіт, карієс, стоматит, пульпіт, періодонтит і т.д.
Dent House (Дент Хаус), клініка сімейної стоматології
вул. Нежинська, 41на карті
Пересипський
Лікар Стоматолог Алєніна Мирослава Василівна на Doc.ua
Мирослава Василівна спеціалізується на загальній та терапевтичної стоматології, проводить у маленьких пацієнтів лікування молочних і постійних зубів, кореневих каналів. Здійснює реставрації, лікує карієс, пульпіт, періодонтит
Лікар Ортодонт, Стоматолог Борченко Наталія Аркадіївна на Doc.ua
Ведучий ортодонт клініки «Овасак». Проводить лікування порушень прикусу, а також зубного ряду, лікування з використанням брекет-систем у дітей, дорослих. Область практичної діяльності - патологія зубних рядів, прикусу, ортодонтичне лікування пацієнтів з вродженою патологією (розщеплення верхньої губи та піднебіння), патологією скронево-нижньощелепного суглоба, комплексне лікування скелетних аномалій.
Лікар Стоматолог, Ортодонт Гулюк Ірина Гаріївна на Doc.ua
Керівник відділення парадонтології сімейної стоматології "Галс", стоматолог-пародонтолог, ортодонт, область професійної діяльності - надання стоматологічної допомоги дітям і дорослим пацієнтам, проводить лікування за допомогою апаратів "Вектор" і "Омега".
4.6
Лікар Стоматолог, Ортодонт Мала Наталія Олексіївна на Doc.ua
Наталя Олексіївна здійснює комплексну корекцію всіх типів зміщення прикусу, патології зубних рядів, ортодонтичну підготовку перед протезуванням. В роботі використовує сучасні ортодонтичні апарати і всі види брекет-систем. Проводить лікування зубів передовими методиками, процедури по відбілюванню, ремініралізаціі, профілактиці та гігієну ротової порожнини.
Аврамед
вул. Дюківська, 8, офіс 2нна карті
Лікар Стоматолог Чегурко Вікторія Василівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапевтичній, ортопедичній стоматології, ендодонтії, пародонтології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, призначає схему лікування. Лікує захворювання зубів і ясен. Веде прийом для дітей від 6 років
Стоматологічна клініка «Вітасан»
м. Одеса, вул. Ільфа і Петрова, 43/1на карті
Київський
Лікар Стоматолог Горохівська Юлія Володимирівна на Doc.ua
Стоматолог-ортодонт, фахівець першої кваліфікаційної категорії. Виконує лікування дисфункції скронево-нижньощелепного суглоба, неправильного прикусу і аномального розташування зубів за допомогою металевих і естетичних систем, знімних апаратів, кап, мікроімплантів. Приймає дітей і дорослих
Показати ще 3 Лікаріautorenew