Одеса

Сторінка 4: Отоларингологи в Одесі

Сьогодні, 17 Липня
Лікар Отоларинголог Кравчук  Владислав  Юзефович на Doc.ua
Владислав Юзефович - лікар отоларинголог. Веде прийом дорослих та дітей віком від 4 років. Спеціалізується на діагностиці захворювань, ЛОР органів за допомогою відеоендоскопічної техники, консервативному та хірургічному лікуванню.
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини
вул. Маршала Говорова 10/1Ана карті
Лікар Отоларинголог, Хірург Цепколенко Олександра Володимирівна на Doc.ua
Олександра Володимирівна кваліфікований лікар отоларинголог. Спеціалізується на дитячій та дорослій ЛОР-хірургії. Проводить гайморотомію, видалення кісти в носовій пазусі, лікування алергічного риніту, лікування гіпертрофічного риніту, лікування поліпозу носа, лікування середнього отиту та ін.
Virtus (Віртус) на Суднобудівній
Консультація з рино- і ендоскопічним обстеженням 500 грн; Повторна консультація 350 грн.
вул. Суднобудівна, 1Бна карті
Віртус на Буніна
вул. Буніна, 10на карті
Лікар Отоларинголог, Хірург, Сурдолог Даюб Алі Ахмедович на Doc.ua
Алі Ахмедович лікар спеціаліст в області отоларингології, сурдології, ЛОР хірургії. Проводить діагностику і лікування захворювань вуха, горла і носа, а також голови і шиї, перевірку слуху, підбір слухових апаратів, ЛОР-хірургію. Діагностика та лікування порушень голосового апарату - органів, що беруть участь в голосообразовании
Virtus (Віртус) на Суднобудівній
вул. Суднобудівна, 1Бна карті
Віртус на Буніна
вул. Буніна, 10на карті
Лікар Отоларинголог Димиров Николай Федорович на Doc.ua
Смарт-клініка для дорослих і дітей «Лоріка»
Одеса, вул. Левітана, 62, 7 поверх, каб.712на карті
Київський
Лікар Отоларинголог Мельникова Карина Вадимівна на Doc.ua
Лікар проводить консервативне лікування ЛОР-захворювань, риноскопію, фарингоскопію, отоскопію. Лікує гострі і хронічні запальні процеси в порожнині носа (вазомоторні, гіпертрофічні, алергічні риніти), гострі і хронічні запалення навколоносових пазух (гайморити, фронтити, сфеноїдити, етмоїдити), тонзиліт, фарингіт, ларингіт, гострий, а також хронічний отит і патології внутрішнього вуха
Медичний дім Одрекс
ул. Раскидайловская, 69/71на карті
Лікар Отоларинголог Величко Юлія Юріївна на Doc.ua
Лікар-дитячий отоларинголог. Займається сучасними методами дослідження і лікування хронічного та гострого аденоидита, отиту, синуситу.
Інто-Сана на Королева
ул. Королева, 17на карті