Одеса

Сторінка 3: Косметологи в Одесі

Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Косметолог, Трихолог, УЗД-фахівець Журик Вікторія Вікторівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар працює в декількох напрямках. Напрямки роботи Вікторії Вікторівни: косметологія обличчя та тіла, гінекологія, трихологія. Спеціалізація в гінекології та косметології дозволяє виявити зв'язок між дерматологічними проблемами і гінекологією. Вікторія Вікторівна проводить терапевтичний прийом зі збором анамнезу, при потребі діагностує порушення функцій шкіри за допомогою дерматоскопія і проводить процедури, спрямовані на поліпшення стану: біоревіталізацію, плазмоліфтинг, мезотерапію.
Лікар Дерматолог, Косметолог, Трихолог Дроздова Вікторія Владиславівна на Doc.ua
Вікторія Владиславівна займається лікуванням і діагностикою дерматологічних захворювань. Також спеціалізується на косметології та трихології
Лікар Косметолог Кравченко Катерина Леонідівна на Doc.ua
Катерина Леонідівна є членом Українського товариства естетичної медицини, її пріоритетними напрямками роботи як лікаря дерматокосметолога є ендермологія, контурна пластика обличчя, мезотерапія, лазерна косметологія і епіляція.
Лікар Косметолог Васильєва Валентина Сергіївна на Doc.ua
Валентина Сергіївна є учасником Асоціації косметологів України, фахівцем з лазерної та апаратної косметології, контурної пластики препаратами на основі ботулотоксину, біоревіталізації і плазмотерапіі.
Лікар Косметолог Коєва Ірина на Doc.ua
Косметолог, проводить такі маніпуляції, спрямовані на поліпшення шкіри: чистки, пілінги, електростимуляцію, шліфування, редермалізація шкіри обличчя і тіла і т.д. Успішно бореться з розацеа, сухістю шкіри, себореєю, дерматитами.
Лікар Косметолог Федчук Анастасія Григорівна на Doc.ua
Анастасія Григорівна - фахівець із боротьби з висипом вугрів, віковими змінами, куперозом, пігментацією та іншими захворюваннями і дефектами шкіри. Лікар проводить процедури по естетичної косметології обличчя: чищення, догляди, масажі, косметологічні маски, пілінги, депіляції та ін. Індивідуально консультує клієнтів по догляду за їх типом шкіри, підбирає кращу схему лікування при наявності проблем.
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Ковилкіна Наталія Павлівна на Doc.ua
Наталя Павлівна косметолог, лікар-дерматовенеролог вищої категорії. Завідуюча відділенням косметології Інституту VIRTUS. Спеціалізується на проведенні анти-ейдж терапії. Проводить діагностику і лікування запальних захворювань шкіри.
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Єровєєва Оксана Володимирівна на Doc.ua
Оксана Володимирівна лікар дерматовенеролог, косметолог вищої категорії. Володіє всім арсеналом методик сучасної косметології: ін'єкційної контурної пластикою обличчя, апаратної косметології, масажами обличчя, мезотерапією, методами серединного і глибокого пілінгів шкіри обличчя.
Лікар Косметолог, Трихолог, Дерматовенеролог Бзіта Олена Анатоліївна на Doc.ua
Олена Анатоліївна лікар дерматовенеролог, косметолог вищої категорії. Проводить діагностику і лікування патологій шкірних покривів, захворювань волосся і шкіри волосистої частини голови. Володіє техніками апаратної косметології, beauty-процедур для обличчя і тіла.
Лікар Дерматолог, Косметолог, Хірург Якімович Ірина Рафаэльевна на Doc.ua
Ирина Рафаэльевна специализируется на: нитевой имплантации разной степени сложности (подтяжка средней трети лица,бровей,шеи, живота), шприцевой липосакции лица и тела, эстетической коррекции лица препаратами Radiesse и ГК, ведении осложнений в эстетической медицине(ишемии,окклюзии, некрозы, рубцы). Кроме этого имеет большой опыт и выполняет следующие процедуры: ботулинотерапия (ботокс, ксеомин, диспорт), плазмотерапия (эндорет, плазмолифтинг), биоревитализация, биорепарация, мезотерапия
chevron_left 3 4
Показати ще 7 Лікаріautorenew