Одеса

Сторінка 3: Косметологи в Одесі

Лікар Трихолог, Онколог, Косметолог, Дерматолог, Гінеколог, Хірург Белялова Зарема Казімовна на Doc.ua
Зарема Казимівна - хірург-гінеколог, дерматокосметолог, онколог, трихолог, лазеротерапевт. Спеціалізується на проведенні своїм клієнтам процедур біоревіталізації, контурної пластики обличчя, контурного омолодження обличчя. Видаляє новоутворення на тілі, надає послуги з естетичної гінекології
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Алшаріф Айхам  на Doc.ua
Лікар дерматовенеролог, косметолог, володіє великим досвідом роботи в області дерматовенерології і естетичної медицини, лікує венеричні, шкірні захворювання, фахівець в проведенні лазерної епіляції і методик, спрямованих на корекцію фігури.
Медіком, центр здоров'я та краси

Консультация косметолога - 100 грн.

Консультация дерматовенеролога - 150 грн.

вул. Прохорівська, 51на карті
Приморський
Лікар Трихолог, Косметолог, Гінеколог, Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Журик Вікторія Вікторівна на Doc.ua
Лікар працює в декількох напрямках. Напрямки роботи Вікторії Вікторівни: косметологія обличчя та тіла, гінекологія, трихологія. Спеціалізація в гінекології та косметології дозволяє виявити зв'язок між дерматологічними проблемами і гінекологією. Вікторія Вікторівна проводить терапевтичний прийом зі збором анамнезу, при потребі діагностує порушення функцій шкіри за допомогою дерматоскопія і проводить процедури, спрямовані на поліпшення стану: біоревіталізацію, плазмоліфтинг, мезотерапію.
Клініка «Мерілайф» на Глушка
вул. Глушко, 8на карті
Київський
Лікар Дерматолог, Косметолог, Трихолог Дроздова Вікторія Владиславівна на Doc.ua
Вікторія Владиславівна займається лікуванням і діагностикою дерматологічних захворювань. Також спеціалізується на косметології та трихології
Arden medical center в Одесі
вул. Дерибасівська, 9на карті
Лікар Косметолог Кравченко Катерина Леонідівна на Doc.ua
Катерина Леонідівна є членом Українського товариства естетичної медицини, її пріоритетними напрямками роботи як лікаря дерматокосметолога є ендермологія, контурна пластика обличчя, мезотерапія, лазерна косметологія і епіляція.
Олімпія

При проведении процедуры консультация бесплатная.

вул. Фонтанська дорога, 71 б (9-я станція Фонтану дороги)на карті
Лікар Косметолог Васильєва Валентина Сергіївна на Doc.ua
Валентина Сергіївна є учасником Асоціації косметологів України, фахівцем з лазерної та апаратної косметології, контурної пластики препаратами на основі ботулотоксину, біоревіталізації і плазмотерапіі.
Олімпія

При проведении процедуры консультация бесплатная.

вул. Фонтанська дорога, 71 б (9-я станція Фонтану дороги)на карті
Лікар Косметолог Коєва Ірина  на Doc.ua
Косметолог, проводить такі маніпуляції, спрямовані на поліпшення шкіри: чистки, пілінги, електростимуляцію, шліфування, редермалізація шкіри обличчя і тіла і т.д. Успішно бореться з розацеа, сухістю шкіри, себореєю, дерматитами.
Медіком, центр здоров'я та краси
вул. Прохорівська, 51на карті
Лікар Косметолог Федчук Анастасія Григорівна на Doc.ua
Анастасія Григорівна - фахівець із боротьби з висипом вугрів, віковими змінами, куперозом, пігментацією та іншими захворюваннями і дефектами шкіри. Лікар проводить процедури по естетичної косметології обличчя: чищення, догляди, масажі, косметологічні маски, пілінги, депіляції та ін. Індивідуально консультує клієнтів по догляду за їх типом шкіри, підбирає кращу схему лікування при наявності проблем.
Приватний косметологічний кабінет Федчук Анастасії
Консультация бесплатная
вул. Новосельського, 5на карті
Лікар Косметолог Дементьєва Світлана  на Doc.ua
Дементьєва Світлана
Лікар другої категорії
Косметолог, фахівець в області косметологічних апаратних методик омолодження та очищення, володіє техніками лікувального, пластичного і моделюючого масажу, є експертом в сфері хімічних пілінгів і догляду за шкірою, проводить терапію акне і корекцію його наслідків.
chevron_left 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 chevron_right