Дитячі Ортодонти в районах Подільський

Лікар Ортодонт Потапова Поліна Олександрівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Консультація від550 грн
Поліна Олександрівна - лікар-стоматолог, що спеціалізується на ортодонтії. Проводить корекцію прикусу, різних дефектів зубочелюстного апарату за допомогою використання ортодонтичної техніки різних видів. Веде прийом для дітей віком від 6 років
Лікар Ортодонт, Стоматолог Ковальчук Юлія Сергіївна на Doc.ua
Спеціалізується на ортодонтії - виявляє і виліковує патології зубощелепної системи, виправляє прикус, вирівнює зуби, займається усуненням шкідливих звичок у дітей, нормалізує м'язовий тонус рота і особи.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Салтиков Ілля Олегович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на виправленні прикусу та неправильному положення зубів. Проводить процедури, використовуючи ортодонтичні апарати, брекети, капи. Також використовує комп'ютерні програми для розшифровки даних діагностики та для планування лікування
Лікар Ортодонт Власенко Оксана Сергіївна на Doc.ua
Ортодонт, займається ортодонт - установкою апаратів функціональної дії, знімних і незнімних апаратів, що володіють механічною дією (брекет-систем, ретейнер). Виправляє аномалії окремих зубів, всього зубного ряду, звуження зубного ряду, проводить корекцію прикусу.
Лікар Ортодонт Щербина Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Доктор Щербина Т.М. спеціалізується на корекції дистального, мезіального, глибоко, перехресного, відкритого прикусу і дістопії за допомогою знімних і незнімних технік (ретейнери, трейнери, капи, елайнери, брекет-системи та ін.).
Лікар Ортодонт, Стоматолог Шпак Діна Юріївна на Doc.ua
4.5
Лікар спеціалізується на ортодонтичній стоматології, проводить вирівнювання зубного ряду, а також виправлення прикусу за допомогою брекет-систем, кап.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Фолучка Віра Василівна на Doc.ua
4.4
Лікар стоматолог-ортодонт першої категорії. Основний напрямок практики - лікування деформації прикусу у дітей і дорослих без установки брекетів, за допомогою трейнер-системи і системи міобрейкс з використанням міогімнастики.
Лікар Ортодонт, Стоматолог-ортопед Верещак Олена Михайлівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ортодонтії, ортопедичній стоматології. Проводить консультативний прийом, огляд, діагностику та лікування порушень прикусу знімною (пластинки і трейнери) і незнімної (брекети) апаратурою, міокорекцію за допомогою ЛФК. Веде прийом для дітей і дорослих від 3-х років
Лікар Ортодонт Славушевич Олександр Леонідович на Doc.ua
Олександр Леонідович спеціалізується на ортодонтичній стоматології, доктор проводить лікування пацієнтів з різними порушеннями прикусу. У своїй роботі Олександр Леонідович активно використовує комп'ютерне моделювання та 3D моделі.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Капетій Ганна Іванівна на Doc.ua
Володіє методами профілактики і лікування зубощелепних аномалій. Пропонує різні способи вирівнювання неправильно виросли зубів і виправлення прикусу, в тому числі займається установкою брекет-систем. Грамотний, акуратний в роботі фахівець.