УЗД-фахівці в мікрорайоні Північно-Броварський масив

Лікар Андролог, УЗД-фахівець, Уролог Новіцюк Дмитро Федорович на Doc.ua
Консультація від1980 грн
Дмитро Федорович вирішує всебічні проблеми в урологічній сфері, включаючи ті, які вимагають оперативного втручання, а також всілякі сексуальні розлади у чоловіків і чоловіче безпліддя, сечокам'яну хворобу і аденому простати. Використовує як відкриті методи хірургічного втручання так і ендоскопічні (ТУР простати, сечового міхура контактна (лазерне) дроблення каменів сечоводів і нирок)
Лікар УЗД-фахівець Шклянка Михайло Ігорович на Doc.ua
4.1
Лікар другої категорії
Лікар-інфекціоніст, лікує вірусні гепатити, вірус іммунідефіціта, ВІЛ-асоційовані інфекції. Спеціаліст регулярно відвідує конгреси і конференції, а також проходить курси підвищення кваліфікації, тим самим вивчаючи всі нововведення, які можуть зробити лікування набагато ефективніше.
Лікар УЗД-фахівець Кас'яненко Людмила Анатоліївна на Doc.ua
Доктор Касьяненко Л.А. є досвідченим фахівцем з проведення ультразвукових обстежень внутрішніх структур, органів і систем із застосуванням таких технологій, як кольоровий, енергетичний доплер, 3D візуалізація та ін.
Лікар УЗД-фахівець Кравцова Леся Олександрівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
УЗД фахівець, проводить дослідження на обладнанні «Philips»: УЗД молочних залоз, щитовидної залози, нирок і ін. Лікар здійснює дупплексне сканування судин кінцівок, нирок, брахіоцефальних судин.
Лікар УЗД-фахівець Шаповалова Зінаїда Михайлівна на Doc.ua
Доктор Шаповалова З.М. спеціалізується на діагностиці судинної неврологічної патології, спровокованої органічними і інфекційними ураженнями центрально і периферичної відділів нервової системи.
Лікар УЗД-фахівець Сагура Світлана Миколаївна на Doc.ua
УЗД-фахівець, працює на сучасних УЗД-системах TOSHIBA, PHILIPS, GE, SIEMENS, забезпечуючи високу точність результатів досліджень. Спеціаліст постійно вдосконалює знання і навички в ехокардіографії.