Лікар Андролог, УЗД-фахівець, Уролог Новіцюк Дмитро Федорович на Doc.ua

Відгуки про Новіцюк Дмитро Федорович

Дмитро Федорович вирішує всебічні проблеми в урологічній сфері, включаючи ті, які вимагають оперативного втручання, а також всілякі сексуальні розлади у чоловіків і чоловіче безпліддя, сечокам'яну хворобу і аденому простати. Використовує як відкриті методи хірургічного втручання так і ендоскопічні (ТУР простати, сечового міхура контактна (лазерне) дроблення каменів сечоводів і нирок)

Перевірені відгуки про лікаря 162 відгуки

Андрій 11 Квітень 2024
Лікар чуйний, вислухав мої скарги, дав пораду та признав аналізи. Рекомендую
Сергій 12 Березень 2024
Гарний спеціаліст, розмова по суті. Оцінюю лікаря не за комфортом, а за професійністю, його знань практичних та теоретичних достатньо, щоб оцінити його роботу на найвищий бал.
Карина 29 Лютий 2024
Задоволена прийомом, дякую.
Микола 13 Лютий 2024
Був на прийомі у цього лікаря, залишився задоволеним, все на належному рівні, отримав потрібні рекомендації, дякую.
Дмитро 26 Січень 2024
Візитом залишився задоволеним - усе відбулось досить швидко.
Направлено до клініки
Олександр 17 Січень 2024
Моє питання до кінця не було вирішено. Лікар Спеціаліст чудовий, компетентний. Але не було нормального направлення на аналізи та відповідей на мої питання до кінця. Більше хотілося почути інформації від лікаря.
Олександр 16 Грудень 2023
Отримав вичерпну інформацію, на мої додаткові питання, надав відповіді. Проконсультував, призначив додатково необхідні аналізи. У принципі питань не маю.
Анастасія 06 Грудень 2023
Мені сподобалося, тому що лікар був уважний. Перед тим як назначити ліки та призначити лікування, я пройшла всі аналізи, лікар зробив мені УЗД, зробила КТ, щоб виявити причину проблеми, і тільки після того, як поставили мені діагноз, лікар почав лікувати. Роботою лікаря задоволена
Володимир 09 Листопад 2023
Дуже хороший спеціаліст, ми задоволені. Лікар добре розповів, пояснив. Будемо до лікаря звертатися ще
Валентина 09 Листопад 2023
Лікар чудовий, нам дуже сподобався. Дуже приємний, кваліфікований, поставив всі питання, самостійно зробив УЗД, призначив лікування, ми всім задоволені, можемо рекомендувати
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right