Сторінка 496: Приватні лікарі в Києві

Лікар Кардіолог, Лікар функціональної діагностики Вітковська Наталія Іванівна на Doc.ua
Лікар-кардіолог проводить діагностику і лікування пацієнтів із захворюваннями серцево-судинної системи, приймає пацієнтів передопераційного і післяопераційного періоду з вродженими і набутими вадами серця. Для діагностики захворювань проводить ехокардіографію серця і пренатальну діагностику
Лікар Анестезіолог Кононенко Сергій Анатолійович на Doc.ua
Лікар-анестезіолог, має вищу лікарську категорію, кандидат медичних наук, володіє всіма методами анестезіологічного забезпечення при операціях на судинах і серці і лікування критичних станів.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Таран Людмила Павлівна на Doc.ua
Людмила Павлівна – лікар акушер-гінеколог вищої категорії, а також лікар УЗД-діагностики. Проводить консервативне лікування запальних процесів, порушень менструального циклу, дисгормональних порушень, безпліддя, фіброміоми матки, ендометріозу, кіст яєчників, гідросальпінксу, передменструального синдрому, захворювань шийки матки, стресового нетримання сечі, клімактеричних розладів.
Лікар Кардіолог Веклов Герман Юрьевич на Doc.ua
Лікар Кардіохірург Глагола Мирослав Дмитрович на Doc.ua
Лікар-кардіохірург, завідувач Відділенням набутих вад серця Інституту серця. Лікує інфаркт міокарда, аневризм грудної аорти, аномалію Ебштейна, серцеву недостатність і ін. Кандидат медичних наук.
Лікар Кардіолог Юрченко Наталія Едуардівна на Doc.ua
Лікар Гінеколог, Репродуктолог, Гінеколог-ендокринолог Лавриненко Василь Петрович на Doc.ua
Василь Петрович спеціалізується на ендокринній, онкологічній гінекології. Займається діагностикою, лікуванням порушень менструальної функції, менопаузи. Лікує доброякісні та передракові процеси органів жіночої статевої системи. Проводить моніторинг гіперпластичних процесів ендометрія у репродуктивному, перехідному і пізньому менопаузальному віці, лікування ендокринних форм невиношування вагітності.
Лікар Кардіолог Карпенко Олександр Іванович на Doc.ua
Лікар-кардіолог вищої категорії, кандидат медичних наук
Лікар Ендоскопіст Леонов Олександр Миколайович на Doc.ua
Лікар-ендоскопіст. Проводить такі процедури як: езофагогастродуоденоскопія, езофагогастроскопія, ендоскопічна внутрижелудочная pH-метрія, біопсія стравоходу і шлунка, колоноскопія.
Лікар Гомеопат, Психолог, Психотерапевт Казачков Олександр Борисович на Doc.ua
Олександр Борисович займається лікуванням психосоматичних захворювань, допомагає пацієнтам позбутися різного роду залежності, емоційної напруги, психологічних травм, фобій і т.д. У своїй роботі використовує різні психотерапевтичні практики, мануальну терапію і гомеопатію